Kartonové krabice, kontejnery

›› 110 produktů

Kartonové krabice, kontejnery a obaly ve více než 550 rozměrech pro optimální balení produktů!

Ptáte se, kde koupit levné krabice na balíky a Vaše produkty za přiznivou cenu? Objednejte si krabici v eshopu Rajapack a můžete si být jisti, že Vaše zboží dojde vždy bezpečně do cíle!

V našem online velkoobchodě si zaručeně vyberete ideální kartonové obaly a krabičky, které díky svým materiálovým vlastnostem spolehlivě ochrání vaše výrobky:

  • Kartony jsou vyrobeny z pevné vlnité lepenky excelentní kvality pro nejvyšší ochranu obalu, a tím i obsahu.

  • V e-shopu naleznete nejen klasickou variantu jako je kartonová krabice či malá krabička, ale také další papírové obaly v inovativních variantách, které minimalizují čas potřebný na jejich složení či zalepení.

  • Papírové krabice a boxy jsou speciálně vyrobeny pro různé účely použití a typy výrobků jako jsou normované kartony v exaktních formátech (A3, A4, A5), poštovní obaly či dlouhé, ploché, výškově nastavitelné, paletovatelné škatule aj.

  • Nezáleží, zda-li hledáte malé krabičky či velké kartonové krabice v lokalitě Praha, Ostrava, Olomouc, Brno či Pardubice... Rajapack s.r.o. Vám objednanou kartonáž doručí do 2-3 dnů po celé České republice!

Pokud i přes široký výběr nenajdete kartonový obal či box, který hledáte, neváhejte nás kontaktovat! Prodej a výroba krabice na míru již od 500 ks (v závislosti na rozměru) patří do portfólia našich profesionálních služeb pro zákazníky.

Nalezněte rychle hledanou krabici!

Zadejte požadovanou velikost :

Délka:

Šířka:

Výška:

ZÁKAZNÍCI, KTEŘÍ NAVŠTÍVILI TUTO STRÁNKU, KOUPILI NEJČASTĚJI: