Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,8/5
Hodnocení zákazníků
2
Pokračovat v nákupu

Kartonové krabice, kontejnery

Kartonové krabice, kontejnery

Nakupujte kartonové krabice u evropského lídra v oblasti balení. Tento univerzální obalový materiál se spolehlivě postará o vaše zboží během skladování i přepravy. Nejširší uplatnění mají ve firmách všech velikostí – od malých podniků, po nadnárodní korporace – klasické klopové krabice. Jsou snadno skladovatelné a nabízejí téměř neomezené množství rozměrů. 

Kromě velikosti si, s ohledem na typ baleného produktu, můžete zvolit počet vrstev vlnité lepenky, ze které se krabice standardně vyrábí. Platí, že čím více vrstev lepenky, tím pevnější a odolnější kartony. Nabízíme jak klasické třívrstvé (3VVL) vhodné pro lehké zboží, pětivrstvé (5VVL) pro těžké věci, tak i sedmivrstvé (7VVL) extrémně pevné krabice pro průmysl.

V RAJA e-shopu nakoupíte rovněž kompletní sortiment poštovních a zásilkových obalů.

  • Od klasických plochých krabic s víkem mnoha velikostí, přes krabice na knihy, obaly na kalendáře, multimédia, po papírové tubusy.
  • Kromě klasické hnědé barvy lepenky nabízíme i oblíbené varianty krabic v bílé barvě.
  • Veškeré kartonové krabice vám doručíme do 2-3 dnů po celé České republice.

Potřebujete optimálně zabalit specifický produkt, hledáte úložné krabice? Žádný problém. Pokud si nevyberete z normovaných krabic exaktních formátů (A3, A4, A5), výškově nastavitelných krabic nebo například krabic speciálně určených na potraviny, rádi vám vyrobíme krabice na míru.

178 produktů

Selector box CZ

Nalezněte vhodné rozměry kartonových krabic

Více než 550 rozměrů skladem!

Zadejte hledaný rozměr v mm
(Délka x Šířka x Výška)