Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,8/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Kartonové krabice, kontejnery

Kartonové krabice, papírové krabice a obaly ve více než 550 rozměrech pro optimální balení produktů!

Kartonové krabice jsou vlastně papírové krabice, pro jejichž výrobu se používá vlnitá lepenka, která vzniká slepením několika vrstev papíru. Počet vrstev lepenky pak ovlivňuje pevnost a kvalitu kartonových krabic, nejčastěji se používá třívrstvá, pětivrstvá a sedmivrstvá vlnitá lepenka.

V RAJA eshopu naleznete nejen standardní kartonové krabice či malé krabičky, které jsou vyrobeny z pevné vlnité lepenky excelentní kvality a chrání tak účinně přepravovaný obsah před poškozením, ale také další papírové obaly a kartonáž ve speciálních formátech, které minimalizují čas potřebný na jejich složení či zalepení.

Papírové krabice a boxy jsou speciálně vyrobeny pro různé účely použití a typy výrobků jako jsou normované kartony v exaktních formátech (A3, A4, A5), poštovní obaly či dlouhé, ploché, výškově nastavitelné nebo paletovatelné kartonové krabice.

Nezáleží, zda-li hledáte malé krabičky či velké kartonové krabice, eshop RAJA Vám objednanou kartonáž a krabice doručí do 2-3 dnů po celé České republice! Pokud i přes široký výběr nenajdete kartonový obal či box, který hledáte, neváhejte nás kontaktovat! Prodej a výroba krabic na míru již od 500 ks (v závislosti na rozměru) patří do portfólia našich profesionálních služeb pro zákazníky.

177 produktů

Selector box CZ

Nalezněte vhodné rozměry kartonových krabic

Více než 550 rozměrů skladem!

Zadejte hledaný rozměr v mm
(Délka x Šířka x Výška)