800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Obaly na dokumentaci, etikety

Obaly na dokumentaci, etikety

Obaly na dokumenty, etikety pro přepravu a manipulaci a průmyslové značení a samolepky jsou nedílnou součástí každého podniku. Zajišťují a usnadňují bezpečnou a efektivní manipulaci s dokumenty a materiály. Výběr správných obalů a etiket je klíčový pro ochranu dokumentů a zajištění bezpečného prostředí v průmyslových prostorech.

Naše široká nabídka etiket, štítků a obalů na dokumenty vám umožní označit jakékoliv zboží při skladování i přepravě. Spolehlivě a rychle díky nim identifikujete konkrétní produkty, vyhnete se chaosu ve skladu i poškození křehkého zboží.

Obaly na dokumenty

Obaly na doprovodnou dokumentaci jsou téměř nezbytnou součástí každé kanceláře nebo podniku, který potřebuje přepravovat či uchovávat důležité dokumenty. Umožňují praktické označení a adresování jednotlivých zásilek či zboží na paletách (kontrola obsahu bez nutnosti otevírání) a navíc chrání vložené doklady (faktury, dodací listy) před poškozením, vlhkem či ztrátou.

Existují různé typy obalů na dokumenty, od jednoduchých papírových obálek po luxusní obaly s potiskem. Samolepicí obal na dokumentaci je vhodný pro všechny typy důležitých dokumentů, chrání je před vnějšími vlivy při přepravě i skladování. Nabízíme je s potiskem a bez potisku.      

Jednoduché papírové obálky jsou ideální pro běžné denní použití. Jsou cenově dostupné a poskytují dokumentům základní úroveň ochrany. Pro firemní použití se může často hodit potisk. Ten může obsahovat firemní logo, název nebo jiné informace. Potisk tak umožňuje obalům na dokumenty sloužit i jako prostředek pro propagaci značky.

Etikety pro přepravu a manipulaci

Manipulaci s krabicemi i zbožím na paletách vám významně zjednoduší unifikované výstražné etikety či barevná značkovací kolečka. Na první pohled umožňují orientaci, signalizují křehké zboží či nebezpečný náklad. Tyto štítky určené pro přepravu a manipulaci můžete v případě potřeby doplnit o signalizační a výstražné etikety.

Signalizační a výstražné etikety jasně komunikují informace o křehkém obsahu, přítomnosti nebezpečných látek nebo vyzývají k opatrnosti při manipulaci. Signalizují stav zboží a správný způsob manipulace s ním. Nabízíme i bezpečnostní indikátory vlhkosti a naklonění, které slouží k monitorování podmínek přepravy a skladování. Jejich cílem je předejít poškození zboží.

Průmyslové značení a samolepky

Ve výrobě stejně jako v průmyslovém prostředí obecně hraje efektivní označování různých položek důležitou roli. Průmyslové štítky a visačky umožňují jasnou identifikaci zařízení, součástek, nástrojů apod. Výstražné pásky a značkovací etikety slouží k označení nebezpečných oblastí nebo k vytvoření jasných navigačních značek v průmyslových prostorech. Barevná značkovací kolečka pak umožňují rychlou a efektivní identifikaci různých položek dle kategorií či skupin.

V rámci individuálního označování zboží se málokdy obejdete bez tisku etiket, které nabízíme včetně veškerého příslušenství jak v arších do laserových tiskáren, tak v rolích vhodných pro automatické tiskárny.

Tiskárna etiket a štítků

V nabídce najdete také příslušenství pro tisk štítků a etiket. Termotiskárny (termotransferové a termální tiskárny) jsou ideální pro tisk etiket s variabilními informacemi, jako jsou sériová čísla nebo datum expirace Tato zařízení jsou vhodná pro každodenní používání, a navíc jsou velice snadno ovladatelná. Etiketovačky jsou praktickým řešením pro tisk etiket na požadované rozměry. Fólie pro tisk štítků a etiket poskytují flexibilitu – na výběr máte z palety materiálů a barev pro různé aplikace. Popisovací stroje umožňují ruční popisování štítků a etiket. Etikety do tiskáren a kopírek jsou k dispozici v různých rozměrech a materiálech pro širokou škálu použití.

49 produktů