• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 17:00 info@rajapack.cz
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,7/5
    Hodnocení zákazníků
  • První objednávka? Doprava ZDARMA od objednávky nad 1.500 Kč bez DPH
logo raja 800 500 515 info@rajapack.cz
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

Kartonové krabice s víkem

(4 produkty)

Papírové krabice s víkem pro flexibilní balení zboží různých výšek!

Balíte a zasíláte vaše produkty rozličných velikostí? Pak jednoznačně využijte kartonové krabice s víkem. Karton bleskově složíte, vložíte vaše výrobky a jednoduše přiklopíte víko. Kompletní obal poté pouze stačí uzavřít lepicí páskou popř. vázací páskou a zásilka je připravena k odeslání na vaše zákazníky.

Lepenkové krabice s víkem disponují půlkruhovými výseky pro snadné otevření i uzavření. Kartonové krabice jsou i ve formátu A4. Ideální pro odolnější zboží jako jsou tiskoviny, textil, hračky atd. do 30 kg. Díky plochému tvaru šetří skladový prostor. Papírová krabice s víkem je často využívána tiskárnami pro balení tiskovin a časopisů, online shopy s módním zbožím pro zasílání triček, obuvi, kabelek, prodejnami knih, kosmetiky, dekorací, drogérie, pro zboží různých výšek atd.

Díky vnější vrstvě z nejkvalitnějšího papíru tzv. kraftu jsou velmi odolné vůči poškozením, vlhkosti i průrazu pro optimální ochranu vložených výrobků. Více o kraft papíru neboli kraftlineru se dozvíte na obalovém portálu Obaloviny.cz Pro úschovu menších i větších věcí vsaďte na plastové či papírové úložné krabice s víkem. Multifunkční úložná krabice i box najde své uplatnění v kanceláři, školkách či na prodejně do regálu i do skladu pro zajištění pořádku.

Nalezněte vhodnou krabici Více než 550 rozměrů skladem!
Nebyly nalezeny žádné výsledky odpovídající Vašemu vyhledávání. Prosím vložte údaje do povinných polí. Zadané hodnoty musí být větší než nula, prosím změňte hodnoty.
4 produkty Zrušit filtr
Seznam Mřížka
Průhledný univerzální box
Nedostupné
7 variant
Od  185,00 Kč bez DPH
Cenově výhodná multifunkční krabice
Výjimečná cena!
1 varianta
63,40 Kč bez DPH
Hnědé krabice s odnímatelným víkem | RAJA
-35%Výjimečná cena!
13 variant
Od  10,00 Kč bez DPH
Bílé krabice s odnímatelným víkem | RAJA
-35%
7 variant
Od  15,30 Kč bez DPH