• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 18:00
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • Hodnocení zákazníků
  • Poprvé na Rajapack? Dodání ZDARMA od objednávky nad 5.000,- Kč
logo raja 800 500 515
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

O společnosti Rajapack

Evropská obchodní skupiny RAJA
Váš partner na trhu obalových materiálů v Evropě

Více než 60 let zkušeností, rozsáhlý výběr obalových řešení, cenová efektivita a přes 700.000 spokojených zákazníků se podílejí na vedoucím postavení skupiny RAJA na evropském trhu.
Jako mezinárodní společnost francouzského původu je zastoupena ve 15 evropských zemích prostřednictvím svých 18 poboček.
Díky stálé inovativní strategii ve spojení s vysokou kompetencí v produktové oblasti Vám skupina RAJA může nabídnout nejširší sortiment produktů, trhem osvědčených technik balení a prvotřídní zákaznický servis.


Základní údaje skupiny
Největší výběr obalových materiálů v Evropě


Díky politice dynamických inovací nabízí skupina RAJA, evropská jednička na trhu obalů, svým zákazníkům více než 10.000 produktů pro profesionální balení, zasílání, vyplňování, fixaci, ochranu, přepravu
a skladování Vašeho zboží.

 

Zákazníci ze všech odvětví


Skupina RAJA má široké spektrum klientů. Našich více než 700.000 zákazníků pochází ze všech oblastí hospodářství v různých organizačních velikostech: od mezinárodních koncernů, přes středně velké podniky až po malé či zcela nově založené firmy.

 

Naše multikanálová strategie


Nabízíme spoustu způsobů možného objednání zboží, a to prostřednictví čtyř vzájemně se doplňujících komunikačních kanálů se zákazníky, kterými jsou: katalog, internet, telefon a pracovníci v externích lokalitách.