• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 17:00 info@rajapack.cz
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,7/5
    Hodnocení zákazníků
  • První objednávka? Doprava ZDARMA od objednávky nad 1.500 Kč bez DPH
logo raja 800 500 515 info@rajapack.cz
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

O společnosti Rajapack

Evropská obchodní skupina RAJA
Váš partner na trhu obalových materiálů v Evropě

Více než 60 let zkušeností, rozsáhlý výběr obalových řešení, cenová efektivita a přes 700.000 spokojených zákazníků se podílejí na vedoucím postavení skupiny RAJA na evropském trhu.
Jako mezinárodní společnost francouzského původu je zastoupena v 17 evropských zemích.
Díky stálé inovativní strategii ve spojení s vysokou kompetencí v produktové oblasti Vám skupina RAJA může nabídnout nejširší sortiment produktů, trhem osvědčených technik balení a prvotřídní zákaznický servis.


Základní údaje skupiny
Největší výběr obalových materiálů v Evropě


Díky politice dynamických inovací nabízí skupina RAJA, evropská jednička na trhu obalů, svým zákazníkům více než 10.000 produktů pro profesionální balení, zasílání, vyplňování, fixaci, ochranu, přepravu
a skladování Vašeho zboží.

 

Zákazníci ze všech odvětví


Skupina RAJA má široké spektrum klientů. Našich více než 700.000 zákazníků pochází ze všech oblastí hospodářství v různých organizačních velikostech: od mezinárodních koncernů, přes středně velké podniky až po malé či zcela nově založené firmy.

 

Naše multikanálová strategie


Nabízíme spoustu způsobů možného objednání zboží, a to prostřednictví čtyř vzájemně se doplňujících komunikačních kanálů se zákazníky, kterými jsou: katalog, internet, telefon a pracovníci v externích lokalitách.