Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,8/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Fólie, paletizace

Trhem osvědčené ochranné folie s evropskou zárukou a kvalitní palety = profesionální paletizace!

Je bezpečné balení zboží pro transport součástí Vaší každodenní podnikatelské činnosti? Pak jste na správném místě! V kategorii paletizace a fólíi naleznete efektivní obalové materiály pro bezkonkurenční ochranu a fixaci Vašich palet.

  • Pro zajištění homogenního nákladu je nejvyužívánější obalová folie bezesporu stretch fólie. Dle frekvence ovinu je strečová fólie k dispozici jako ruční či strojní čirá folie nebo v různých barvách. Prověřeno evropskou zárukou ProStretch garantující kvalitu materiálu související s její tloušťkou, délkou, šířkou, hmotností a jasným označením.
  • Pro snadné odvíjení doporučujeme předepnuté pe folie. Nespornou výhodou je 2x menší spotřeba materiálu a minimalizace času i pracovní síly při napínání. Při fixaci nesourodých palet s výčnělky doporučujeme přilnavé pe fólie.

  • K nezbytným složkám paletizace se jednoznačně řadí palety. V eshopu Raja naleznete plastové palety, lehké a levné alternativy Inka z lisovaného dřeva či v klasické formě jako europalety.
  • Plastová EURO paleta je vhodná pro tuzemskou přepravu + díky technickým parametrům i pro mezinárodní export.

  • Praktické proložky ulehčí stohování a oddělí zboží na paletách. Pro ochranu hran nákladu využijte kartonové nebo pěnové ochranné rohy a profily.

Podrobněji jak správně paletizovat a stohovat se dozvíte na našem blogu Obaloviny.

64 produktů

FILMS