800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Fólie, paletizace

Trhem osvědčené ochranné folie s evropskou zárukou a kvalitní palety = profesionální paletizace!

Vyberte si z osvědčeného sortimentu palet a příslušenství pro paletizaci u evropského specialisty na obalový materiál RAJA. Nabízíme vše pro bezpečnou přepravu a uskladnění nákladu všeho druhu.

Paletizace je v současnosti jednou z nejrozšířenějších manipulačních metod. Zefektivňuje celý proces skladování a přepravy zboží. Využijte její potenciál ve prospěch vašeho byznysu. Šetřete díky ní lidské zdroje, čas, prostor i finance.

Vybírat můžete z různých velikostí a typů palet. Klasické plastové palety jsou lehké, odolné, omyvatelné, vhodné pro skladování i export. Stále větší oblibu si pak získávají extra lehké, lisované INKA palety (váha od 3 kg). Jsou vyrobené z odřezků recyklovaného dřeva. Vyznačují se pevností, stabilitou, jsou vzduchotěsné a dobře stohovatelné.

  • Všechny palety v naší nabídce jsou skladem, připraveny k okamžitému odeslání v rámci celé ČR – rychle, výhodně, spolehlivě.

V rámci efektivní a bezpečné paletizace se neobejdete bez příslušenství určeného k ochraně palet. Doporučujeme mít vždy dostatečnou zásobu kvalitní strečové fólie, pěnových/kartonových proložek a prvků pro ochranu hran a rohů – v našem sortimentu najdete jak plastové prvky, tak kartonové profily několika rozměrů.

Mezi další praktické doplňky patří i různé druhy ochranných fólií a extra pevné vyztužené lepicí pásky. S námi dotáhnete paletizaci vašeho provozu k dokonalosti.

63 produktů