800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Dárkové obaly, sáčky a obálky

Dárkové obaly, sáčky a obálky pro snadné a velmi elegantní zabalení drobných i větších dárků!

Se sortimentem dárkových obalů od evropského specialisty na obalový materiál RAJA budete mít vždy po ruce efektivní a vysoce estetické řešení pro zabalení pestré škály produktů.

Ať už provozujete kamennou prodejnu, nebo e-shop s dekoracemi, pochutinami, šperky, kosmetikou nebo drogistickým zbožím, dárkové tašky, sáčky a krabičky vám pomohou oslovit širší spektrum zákazníků. Jsou navrženy tak, aby na první pohled dodaly malým i velkým pozornostem šmrnc a přidanou estetickou hodnotu.

Pro zajištění bezpečnosti křehkých dárků doporučujeme dárkové krabice a krabičky různých velikostí a barev, které jsou vyrobené z kvalitního kartonu, který poskytne pevnou ochranu.

  • Mezi nejoblíbenější produkty z této kategorie patří krabice z kraftového papíru s magnetickým zavíráním, dárkové krabice na víno, krabičky z hladké bílé lepenky a skládací boxy v lesklých barvách se saténovou mašlí – ideální na šperky a drobné dekorace.

Papírové sáčky jsou rychlým řešením pro zabalení drobnějších produktů. Zakoupíte je u nás v mnoha provedeních, velikostech a barvách, včetně elegantní zlaté či stříbrné vnější vrstvy. Předmět do nich snadno a rychle vložíte a uzavřete ideálně průhledným lepicím kolečkem.

RAJA tip: Pokud chcete nechat vyniknout samotnou estetiku produktu, využijte průhledné plastové sáčky. Leské PP sáčky se samolepicím uzávěrem se hodí například na rámečky s fotkami, kalendáře, diáře, šperky nebo textilní zboží.

Nejefektivnějším produktem pro balení malých i velkých produktů, ale i pro větší množství různého zboží jsou již tradičně dárkové tašky a taštičky. Jsou pevné, díky úchopům praktické a nabízejí neomezenou škálu designů vhodných pro každou příležitost.

Při hledání dárkových obalů u nás najdete kvalitu, styl a rozmanitost za skvělé ceny. A nezapomínáme ani na potřebné příslušenství. V rámci efektivního balení dárků z hlediska časového i ekonomického hlediska jistě oceníte naši širokou nabídku lepicích pásek, které umíme opatřit jakýmkoliv personalizovaným potiskem.

25 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti