• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 17:00 info@rajapack.cz
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,7/5
    Hodnocení zákazníků
  • První objednávka? Doprava ZDARMA od objednávky nad 1.500 Kč bez DPH
logo raja 800 500 515 info@rajapack.cz
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

Papírové tubusy

(3 produkty)

Papírové tubusy pro zasílání i archivaci Vašeho zboží v rolích!

Chcete-li bezpečně přepravit či uskladnit technické výkresy, plány, kalendáře či plakáty, pak využijte osvědčených obalových materiálů, kterými jsou tradičně papírové tubusy.

V nabídce jsme pro vás připravili nejen oblé, ale také hranaté varianty v hnědé barvě se samolepicím uzávěrem pro rychlé uzavření. Veškeré oblé tubusy jsou vyrobeny z velmi odolné spirálovité lepenky a uzavíratelné plastovými víčky, které jsou součástí dodávky. Jednoznačnou výhodou čtyřhranných tubusů je jejich snadná stohovatelnost a dokonalá stabilita.

Veškeré tubusy v nabídce jsou potaženy nejkvalitnějším primárním papírem vůbec tzv. kraftlinerem pro nejvyšší ochranu vůči proražení, tlaku i negativním klimatickým podmínkám. Naše papírové tubusy disponují nosností do cca 30 kg, jsou recyklovatelné a vhodné také pro zasílání v poštovním styku.

Na stránce kartonové krabice v našem eshopu najdete další přehlednou nabídku veškerých kartonových krabic a obalů vhodných pro přepravu a balení produktů.

Nalezněte vhodnou krabici Více než 550 rozměrů skladem!
Nebyly nalezeny žádné výsledky odpovídající Vašemu vyhledávání. Prosím vložte údaje do povinných polí. Zadané hodnoty musí být větší než nula, prosím změňte hodnoty.
3 produkty Zrušit filtr
Seznam Mřížka
logo_Raja
Hnědý zásilkový tubus RAJATUBE | RAJA
-30%Výjimečná cena!
16 variant
Od  12,30 Kč bez DPH
Bílý zásilkový tubus RAJATUBE
-30%Výjimečná cena!
14 variant
Od  11,70 Kč bez DPH
Čtyřhranný tubus Quattropack
-30%Výjimečná cena!
5 variant
Od  33,50 Kč bez DPH