• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 18:00
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • Hodnocení zákazníků
  • Poprvé na Rajapack? Dodání ZDARMA do 31.8.2018!
logo raja 800 500 515
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

Vítá Vás společnost Rajapack

VÍTÁ VÁS SPOLEČNOST RAJAPACK!
Využijte veškeré výhody pro nové zákazníky!
ŠetŘete
DÍKY OSOBNÍ SLEVĚ,
KTERÁ VÁM BUDE
ZASLÁNA POŠTOU
V RÁMCI UVÍTACÍHO
BALÍČKU:

1

Rychlá dodávka do 2-3 dnů


Dnes objednáte – rychle dodáme!
Neztrácejte Váš drahocenný čas čekáním. Díky našemu spolehlivému servisu Vám bude zboží doručeno do 2-3 dnů od objednání – v rámci celé ČR! Navíc při objednávce nad 5 000,- Kč (bez DPH) dodáváme zdarma!

2

Více než 2.500 produktů skladem


Evropská jednička v balení Vás přesvědčí! Jako specialisté v oblasti obalových řešení Vám nabízíme volbu z více než 2.500 produktů: kartonové krabice, lepicí pásky, fólie, poštovní krabice, vázací pásky, papírové tašky, obálky, obalová technika… Každý náš výrobek se vyznačuje vysokou kvalitou, praktickou aplikovatelností v praxi a velmi atraktivní cenou.

Značka RAJA – značka pro Vaše obaly
Dopřejte i Vašim obalům značkovou kvalitu za skvělou cenu. Pod značkou "RAJA" naleznete více než 1.000 balení ze všech produktových oblastí v nejlepším poměru ceny a kvality.

3

Odborné poradenství


Šetřete díky našemu odbornému poradenskému servisu! Pomůžeme Vám s výběrem optimálního balení dle Vašich individuálních potřeb.

Máte dotazy k Vaší objednávce, chcete vědět více detailů
o našich produktech, přejete si zaslat cenovou kalkulaci? Neváhejte nás kontaktovat!

Chcete otestovat zboží před koupí? Přesvědčte se sami
o kvalitě našich produktů a objednejte si jednoduše vzorek zdarma!

4

Individuální servis pro velkoodběratele


Spokojenost našich zákazníků je naší nejvyšší prioritou.
Váš osobní zákaznický konzultant Vám poradí s volbou obalů
a navrhne spolu s Vámi efektivní obalové řešení na míru Vašim firemním balicím procesům. Zvyšte produktivitu Vašeho provozu – snižte náklady na balení!

Jsme tu pro Vás přímo v sídle Vaší firmy! Náš obalový specialista Vás navštíví přímo ve Vaší společnosti, identifikuje potřebu obalových materiálů, sestaví konkrétní koncept projektu, cenovou kalkulaci a individuální nákupní podmínky
s cenami nad rámec běžné cenové úrovně.

5

Záruka spokojenosti nebo vrácení peněz


Vsaďte na jistotu a nakupujte bez rizika díky naší 100% garanci spokojenosti! Neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů. Zavolejte nám, máte-li otázky k Vaší objednávce, k našim službám či zboží nebo k dodání produktů.

Právo na vrácení zboží do 30 dnů! Každému se občas přihodí, že se zmýlí či změní názor. Právě proto si u nás můžete nechat do 30 dnů (ode dne převzetí) Vaše zboží vyměnit nebo vrátit. Navíc v případě dodávky vadného či poškozeného zboží je pro Vás automaticky zpětné zaslání zdarma. S námi nakupujete vždy bez rizika!

6

Potisk obalů a krabice na míru


Propagujte Vaši značku na produktech, které denně využíváte – na Vašich obalech! Prezentujete Vaši firmu s minimalizací nákladů a využijte potenciálu personalizovaných balení.

Tašky, krabice, etikety, sáčky, obálky, lepicí pásky, vázací pásky… Zrealizujeme pro Vás bezkonkurenční reklamní potisky či obaly Vámi definovaného formátu za výhodné ceny!

Objevte svět RAJAPACK – dokonalý svět obalových řešení.
Nabízíme Vám trhem osvědčené know-how, rozsáhlý sortiment, vysokou kvalitu produktů, individuální zákaznický servis a mnohé další…

OBJEDNEJTE SI NÁŠ KATALOG

Získejte kompletní nabídku výrobků, služeb a cenově výhodných nabídek v jednom.

VÍCE INFORMACÍ

KONTAKTUJTE NÁS

Naše oddělení péče o zákazníky je tu pro Vás. Obraťte se na nás na bezplatné lince 800 500 515 v případě jakýchkoliv otázek s tématikou balení.

VÍCE INFORMACÍ

PŘIHLAŠTE SE DO ODBĚRU NEWSLETTERU

Zaregistrujte se do příjmu našeho e-mailového zpravodaje a nechte se informovat o atraktivních akcích a exkluzivních slevách!

VÍCE INFORMACÍ

PŘIJDEME K VÁM

Váš osobní zákaznický poradce Vám navrhne optimální obalové řešení na míru přímo v sídle Vaší firmy –
v rámci celé ČR!

VÍCE INFORMACÍ