Vítá Vás společnost Rajapack

VÍTÁ VÁS SPOLEČNOST RAJAPACK!
Využijte veškeré výhody pro nové zákazníky!
ŠetŘete
DÍKY OSOBNÍ SLEVĚ,
KTERÁ VÁM BUDE
ZASLÁNA POŠTOU
V RÁMCI UVÍTACÍHO
BALÍČKU:

1

Rychlá dodávka do 2-3 dnů


Dnes objednáte – rychle dodáme!
Neztrácejte Váš drahocenný čas čekáním. Díky našemu spolehlivému servisu Vám bude zboží doručeno do 2-3 dnů od objednání – v rámci celé ČR! Navíc při objednávce nad 5 000,- Kč (bez DPH) dodáváme zdarma!

2

Více než 2.500 produktů skladem


Evropská jednička v balení Vás přesvědčí! Jako specialisté v oblasti obalových řešení Vám nabízíme volbu z více než 2.500 produktů: kartonové krabice, lepicí pásky, fólie, poštovní krabice, vázací pásky, papírové tašky, obálky, obalová technika… Každý náš výrobek se vyznačuje vysokou kvalitou, praktickou aplikovatelností v praxi a velmi atraktivní cenou.

Značka RAJA – značka pro Vaše obaly
Dopřejte i Vašim obalům značkovou kvalitu za skvělou cenu. Pod značkou "RAJA" naleznete více než 1.000 balení ze všech produktových oblastí v nejlepším poměru ceny a kvality.

3

Odborné poradenství


Šetřete díky našemu odbornému poradenskému servisu! Pomůžeme Vám s výběrem optimálního balení dle Vašich individuálních potřeb.

Máte dotazy k Vaší objednávce, chcete vědět více detailů
o našich produktech, přejete si zaslat cenovou kalkulaci? Neváhejte nás kontaktovat!

Chcete otestovat zboží před koupí? Přesvědčte se sami
o kvalitě našich produktů a objednejte si jednoduše vzorek zdarma!

4

Individuální servis pro velkoodběratele


Spokojenost našich zákazníků je naší nejvyšší prioritou.
Váš osobní zákaznický konzultant Vám poradí s volbou obalů
a navrhne spolu s Vámi efektivní obalové řešení na míru Vašim firemním balicím procesům. Zvyšte produktivitu Vašeho provozu – snižte náklady na balení!

Jsme tu pro Vás přímo v sídle Vaší firmy! Náš obalový specialista Vás navštíví přímo ve Vaší společnosti, identifikuje potřebu obalových materiálů, sestaví konkrétní koncept projektu, cenovou kalkulaci a individuální nákupní podmínky
s cenami nad rámec běžné cenové úrovně.

5

Záruka spokojenosti nebo vrácení peněz


Vsaďte na jistotu a nakupujte bez rizika díky naší 100% garanci spokojenosti! Neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů. Zavolejte nám, máte-li otázky k Vaší objednávce, k našim službám či zboží nebo k dodání produktů.

Právo na vrácení zboží do 30 dnů! Každému se občas přihodí, že se zmýlí či změní názor. Právě proto si u nás můžete nechat do 30 dnů (ode dne převzetí) Vaše zboží vyměnit nebo vrátit. Navíc v případě dodávky vadného či poškozeného zboží je pro Vás automaticky zpětné zaslání zdarma. S námi nakupujete vždy bez rizika!

6

Potisk obalů a krabice na míru


Propagujte Vaši značku na produktech, které denně využíváte – na Vašich obalech! Prezentujete Vaši firmu s minimalizací nákladů a využijte potenciálu personalizovaných balení.

Tašky, krabice, etikety, sáčky, obálky, lepicí pásky, vázací pásky… Zrealizujeme pro Vás bezkonkurenční reklamní potisky či obaly Vámi definovaného formátu za výhodné ceny!

Objevte svět RAJAPACK – dokonalý svět obalových řešení.
Nabízíme Vám trhem osvědčené know-how, rozsáhlý sortiment, vysokou kvalitu produktů, individuální zákaznický servis a mnohé další…

OBJEDNEJTE SI NÁŠ KATALOG

Získejte kompletní nabídku výrobků, služeb a cenově výhodných nabídek v jednom.

VÍCE INFORMACÍ

KONTAKTUJTE NÁS

Naše oddělení péče o zákazníky je tu pro Vás. Obraťte se na nás na bezplatné lince 800 500 515 v případě jakýchkoliv otázek s tématikou balení.

VÍCE INFORMACÍ

PŘIHLAŠTE SE DO ODBĚRU NEWSLETTERU

Zaregistrujte se do příjmu našeho e-mailového zpravodaje a nechte se informovat o atraktivních akcích a exkluzivních slevách!

VÍCE INFORMACÍ

PŘIJDEME K VÁM

Váš osobní zákaznický poradce Vám navrhne optimální obalové řešení na míru přímo v sídle Vaší firmy –
v rámci celé ČR!

VÍCE INFORMACÍ