800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
2
Pokračovat v nákupu

Skladování, manipulace

V oblasti skladování a manipulace existuje potenciál pro optimalizaci v každé firmě!

Využijte naplno potenciál vašich skladovacích či výrobních prostor. Přední evropský specialista na obalový materiál RAJA nabízí kompletní vybavení pro každý sklad i dílnu. Věděli jste, že v oblasti skladování a manipulace se zbožím vždy existuje prostor pro optimalizaci, vhodnější volbu vybavení a maximalizaci ploch?

Vybavte si pracovní prostory profesionálními stoly, regály a funkčními doplňky. Zjednodušte si manipulaci se zbožím pomocí balicích či mobilních stolů, řezaček nebo odvíječů fólií. Univerzální, kovové policové regály vám umožní přehledné skladování produktů a předmětů i těch nejmenších rozměrů.

  • Regály jsou zásadním prvkem, který umožňuje maximalizovat a zpřehlednit každý sklad a dílnu. Doplňte je praktickými regálovými zásobníky a úložnými boxy, které nabízíme v mnoha rozměrech a tvarech.

Multifunkční plastové přepravky a boxy vám umožní přehledně transportovat, skladovat i organizovat potřebné produkty. Ať už využijete stohovatelné europřepravky, průhledné plastové přepravky s víkem nebo univerzální stohovatelné boxy, vaše zboží bude vždy „na svém místě“.

Při manipulaci s větším množstvím produktů či zásilek se neobejdete bez pomocníků v podobě kvalitního paletového vozíku. Práci s přesunem zboží usnadní plošinový vozík, přepravní podvozek či manipulační rudl s vysokou nosností.

Pomyslnou třešničkou na dortu vaší provozovny je nepostradatelné drobné vybavení v podobě spolehlivých vah, přesných metrů, ostrých nožů a nůžek.

60 produktů