Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,8/5
Hodnocení zákazníků
1
Pokračovat v nákupu

Skladování, manipulace

V oblasti skladování a manipulace existuje potenciál pro optimalizaci v každé firmě!

Bez ohledu na velikost pracovního místa ve skladu či výrobě, jakékoliv pracoviště je možné díky vhodně zvolenému vybavení efektivně využít či maximalizovat jeho skladové místo.

Regálové zásobníky jsou optimální pro přehledné skladování a uspořádání drobných dílů či součástek. Přepravky a boxy slouží k rychlému transportu, uskladnění popř. vyskládávání tzv. komisi zboží pro následnou expedici.
K nezbytným produktům pro skladování se zcela jistě řadí regály, ve kterých můžete dle typu konstrukce uskladnit nejen již zmíněné regálové zásobníky, ale i těžké a neskladné zboží.

Pro zjednodušení kompletní manipulace a balení Vašich produktů jsou ideální balicí a pracovní stoly, řezačky, žebříky atd. V každém skladu či dílně by rozhodně neměla chybět manipulační technika ve formě paletového vozíku, mřížového kontejneru nebo rudlu s min. nosností od 250 až do 2500 kg.

V sortimentu Raja naleznete nejen primární zboží v oblasti skladování a manipulace, ale také drobné vybavení provozu či kanceláře, ke kterým řadíme běžné, avšak nepostradatelné nože, nůžky, metry, váhy, stoličky atd. Díky našemu praktickému vybavení skladujete a přepravujte Vaše zboží systematicky a přehledně!

57 produktů

WAREHOUSE