800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Nárazuvzdorné obálky

Optimální protinárazové obálky pro Vaše křehké a senzibilní produkty!

Optimální protinárazové obálky jsou ideálním řešením pro ochranu křehkých produktů při skladování a přepravě. Tyto poštovní obaly jsou navrženy tak, aby efektivně absorbovaly nárazy a otřesy, čímž zajišťují vysokou úroveň ochrany vložených předmětů.

V RAJA nabídce naleznete, kromě nejoblíbenějšího formátu bublinkové obálky A4, několik druhů protinárazových obálek v různých barvách, včetně klasických bílých a hnědých variant v mnoha velikostech. Tyto obálky jsou vhodné pro bezpečné zasílání široké škály křehkých předmětů, jako jsou mobilní telefony, skleněné výrobky, bižuterie nebo keramika.

V této kategorii dominují bublinkové obálky, které jsou oblíbené díky svým vynikajícím ochranným vlastnostem a ekologickému aspektu potvrzenému certifikací FSC.

Jsou vyrobené z bílého nebo přírodního kraftového papíru, vyznačují se výjimečnou odolností proti propíchnutí, vlhkosti a teplotním změnám. Díky použití dvouvrstvé bublinkové fólie je zajištěno efektivní tlumení jakýchkoli nárazů.

  • Vysoká pevnost obálek je zaručena právě kombinací dvou papíru a PE bublinkové fólie, které jsou pečlivě svařeny dohromady.
  • Design ve stylu obchodní tašky s otevíráním na kratší čelní straně a samolepicím uzávěrem s ochranným proužkem umožňuje snadné a bezpečné uzavření.
  • Lehkost bublinkových obálek přináší úsporu nákladů na poštovné, což je další výhodou pro odesílatele.

RAJA tip: Pro ještě vyšší odolnost proti poškození doporučujeme plastové bublinkové obálky, které se vyznačují výjimečnou pevností proti roztržení a voděodolností. Jako alternativu ke klasické bublinkové obálce se vyplatí vyzkoušet protinárazovou obálku s tlumením v podobě papírové výstelky.

Kromě standardních produktů nabízíme možnost individuálního potisku obálek. Tato služba představuje efektivní a cenově dostupnou možnost, jak propagovat vaši firmu a zároveň zvýšit rozpoznatelnost vaší značky. S našimi protinárazovými obálkami tak můžete svým zákazníkům nabídnout nejen bezpečný, ale i vizuálně atraktivní způsob doručení vašich produktů.

6 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti