Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,8/5
Hodnocení zákazníků
2
Pokračovat v nákupu

Přepravní krabice na pivo a víno

Přepravní krabice na pivo a víno pro bezpečný transport Vašich láhví!

V nabídce Raja naleznete nejen standardní klopové krabice na pivo a víno pro prodej, ale také velmi bezpečné kartony, které jsou speciálně určeny pro transport křehkých produktů válcovitého tvaru. Tyto obaly jsou doporučeny také zásilkovou společností DHL jako spolehlivé přepravní balení. Zasílat můžete až 12 různých typů láhví najednou nebo objemnější láhve šampaňského či sektu.

Přepravní krabice na víno jsou vyrobeny převážně z pětivrstvé lepenky, která optimálně tlumí nárazy při přepravě. Vnější vrstva všech kartonových krabicje potažena kvalitním papírem, který zaručuje mimořádnou odolnost vůči mechanickému proražení i nepříznivému klimatu.

Vybrat si můžete krabice z hnědého provedení pro různý počet lahví vína. Do krabice na víno se separační mřížkou jednoduše vložíte mřížku a krabice je připravena k použití pro 6 až 12 láhví. Pokud máte zájem nejen o běžné papírové krabice na víno, ale i se jménem Vaší firmy, pak nás neváhejte kontaktovat! Zrealizujeme pro Vás potisk - snadno, rychle a cenově výhodně.

5 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti