800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Přepravní krabice na pivo a víno

Přepravní krabice na pivo a víno pro bezpečný transport Vašich láhví!

Zajistěte bezpečný transport různých typů lahví s přepravními krabicemi od specialisty na obalové materiály RAJA. Kromě standardních klopových krabic pro prodej alkoholických nápojů u nás zakoupíte i speciální krabice na pivo a víno, ve kterých lze bezpečně zasílat až 12 různých typů láhví najednou. Všechny typy krabic máme skladem a zasíláme je rychle a výhodně po celé České republice.

Přepravní krabice na víno v naší nabídce jsou vyrobeny převážně z pětivrstvé lepenky. Ta jim v kombinaci s kvalitním papírem na vnějších vrstvách krabic poskytuje vysokou odolnost jak vůči mechanickému poškození, tak proti vlhkosti a vnějším teplotám. Navíc efektivně tlumí nárazy při transportu. Rozměry jsou uzpůsobeny pro lahve o objemu 0,75 l a součástí krabic jsou i kartonové přepážky pro oddělení obsahu. Na výběr máte z velikostí určených pro 1, 2, 6 nebo 12 lahví.

Pokud potřebujete reprezentativně balit/zasílat pouze 2 lahve vína najednou, doporučujeme vám kartonový Rigibox v kombinaci s vhodně zvoleným výplňovým materiálem. Díky pevnému uzávěru s poutky překrývajícími se po stranách, 4 tloušťkami kartonu po stranách a 2 tloušťkami nahoře se jedná o velmi odolné balení vhodné pro poštovní zásilky.

Máte zájem o krabice na víno s potiskem? Chcete své produkty maximálně reprezentovat? Kontaktujte nás. Potisk jak krabic, tak lepicích pásek pro vás zařídíme rychle a cenově výhodně.

5 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti