800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Úložné boxy, krabice

Úložné boxy a krabice zajistí pořádek ve Vašem skladu i kanceláři!

Úložný box na archivování je vhodný pro úschovu firemních dokumentů, účetních uzávěrek, faktur, přepravních dokladů. Pro vnitropodnikové skladování, ale také při stěhování budou úložné krabice ideální volbou. Disponují postranními úchyty pro jednoduchou manipulaci a popisovatelným polem pro jasné označení obsahu a organizaci při přepravě.

Díky vnější vrstvě z kraftového papíru nejvyšší jakostní třídy zajistí úložné boxy a kartonové krabice s nosností až do 30 kg spolehlivou ochranu obsahu proti vlhkosti, možnému proražení či nízkým teplotám.Hnědé úložné boxy v 5 ks rozměru A4 se velikostně hodí do archivační krabice na šanony. Bez jakýchkoliv dalších nákladů zajistíte ucelený a přehledný systém archivace ve Vaší společnosti.

Hledáte-li praktický a odolný úložný box na hračky ve školkách, na lehčí věci pro uskladnění ve školách, produkty ve skladu prodejny či v archivu v kanceláři, pak využijte průhledné skladovací boxy z umělé hmoty. Vhodné také pod postel v domácnosti či v regálech a skříních v provozech. Ať je již vaší volbou papírová úložná krabice nebo plastová - vždy se můžete spolehnout na jejich vysokou kvalitu.

3 výsledky
Třídit dle: Relevantnosti