• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 17:00 info@rajapack.cz
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,8/5
    Hodnocení zákazníků
  • První objednávka? Doprava ZDARMA od objednávky nad 1.500 Kč bez DPH
logo raja 800 500 515 info@rajapack.cz
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

Úložné boxy, krabice

(4 produkty)

Úložné boxy a krabice zajistí pořádek ve Vašem skladu i kanceláři!

Úložný box na archivování je vhodný pro úschovu firemních dokumentů, účetních uzávěrek, faktur, přepravních dokladů. Pro vnitropodnikové skladování, ale také při stěhování budou úložné krabice ideální volbou. Disponují postranními úchyty pro jednoduchou manipulaci a popisovatelným polem pro jasné označení obsahu a organizaci při přepravě.

Díky vnější vrstvě z kraftového papíru nejvyšší jakostní třídy zajistí úložné boxy a kartonové krabice s nosností až do 30 kg spolehlivou ochranu obsahu proti vlhkosti, možnému proražení či nízkým teplotám.Hnědé úložné boxy v 5 ks rozměru A4 se velikostně hodí do archivační krabice na šanony. Bez jakýchkoliv dalších nákladů zajistíte ucelený a přehledný systém archivace ve Vaší společnosti.

Hledáte-li praktický a odolný úložný box na hračky ve školkách, na lehčí věci pro uskladnění ve školách, produkty ve skladu prodejny či v archivu v kanceláři, pak využijte průhledné skladovací boxy z umělé hmoty. Vhodné také pod postel v domácnosti či v regálech a skříních v provozech. Ať je již vaší volbou papírová úložná krabice nebo plastová - vždy se můžete spolehnout na jejich vysokou kvalitu.

Nalezněte vhodnou krabici Více než 550 rozměrů skladem!
Nebyly nalezeny žádné výsledky odpovídající Vašemu vyhledávání. Prosím vložte údaje do povinných polí. Zadané hodnoty musí být větší než nula, prosím změňte hodnoty.
4 produkty Zrušit filtr
Seznam Mřížka
Průhledný univerzální box
Nedostupné
7 variant
Od  185,00 Kč bez DPH
Cenově výhodná multifunkční krabice
Výjimečná cena!
1 varianta
71,00 Kč bez DPH
Archivační krabice na pořadače a šanony
Výjimečná cena!
1 varianta
65,60 Kč bez DPH
Hnědé úložné boxy
-20%
1 varianta
Od  16,00 Kč bez DPH