800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
5
Pokračovat v nákupu

Ochrana rohů a hran

Spolehlivá ochrana rohů a hran optimálně zabrání poškození Vašich produktů!

Vaše produkty si zaslouží maximální ochranu, aby byly v bezpečí před poškozením během manipulace, transportu nebo skladování. Praxe nám neustále potvrzuje, že investice do kvalitních ochranných prvků a výplňového materiálu se vyplácí tím, že výrazně snižuje potenciální náklady na opravy nebo výměny zboží.

Pro zajištění bezpečnosti palet a krabic během procesu balení doporučujeme použití praktických kartonových profilů vyrobených z pevné, 100% recyklované lepenky – s vrstvou testlineru v hnědé barvě.

  • Ochranné rohy nabízíme v několika šířkách i délkách tak, abyste mohli efektivně, ekonomicky i bezpečně chránit různé druhy baleného zboží.

RAJA tip: Pokud potřebujete zpevnit pouze část balíku či palety pod vázací páskou, doporučujeme pořídit si zásobu plastových rohů pro ochranu hran, které nejenže brání lokální deformaci povrchu balíků, ale pomáhají fixovat pásku na potřebném místě.

Nabízíme nejen klasické kartonové a plastové rohy, ale i stále oblíbenější pěnové profily. Ty se snadno používají – stačí je pomocí nože upravit na požadovanou délku. Jsou velmi odolné vůči vlhkosti i teplotním výkyvům (lze je použít od -40 ° C do +100 ° C). Vyrobené jsou z polyetylenové pěny, 100% recyklovatelné a opakovaně použitelné.

  • Pěnový L profil dokonale ochrání hrany a citlivé okraje produktů. Navíc zajistí bezpečný odstup mezi výrobkem a obalem. Efektivně tlumí otřesy a brání mechanickému poškození zboží během skladování i manipulace. Využijete ho pro produkty až do 2 metrů délky.
  • Pěnový U profil se flexibilně přizpůsobí různé šířce produktů. Nabízíme ho v několika různých rozměrech. Můžete si tak zvolit ideální velikost na míru vašemu zboží. Pomáhá kvalitně ochránit hrany pestré palety výrobků: od stolů, přes obrazy, skla, až po elektroniku.

Vyberte si optimální ochranu rohů a hran, která se vám dlouhodobě vyplatí – díky udržení vašich produktů v bezchybném stavu. A nezapomeňte při balení do krabic ani na vhodný výplňový materiál v podobě bublinkové nebo pěnové fólie, výplně z lepenky, vzduchových polštářků nebo ekologických granulí flo-pak.

6 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti