800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Krabice na oblečení

Kvalitní krabice na oblečení, obuv či jiné oděvy a doplňky - pro zasílání i úschovu!

S úložnými krabicemi s víkem od předního specialisty na obalový materiál RAJA bude vaše oblečení a doplňky v bezpečí během přepravy i skladování. Zakoupíte u nás multifunkční krabice mnoha rozměrů, ekologické, recyklovatelné a vysoce odolné – včetně potřebného příslušenství v podobě výplňového materiálu a lepicích pásek. Držíme vysokou skladovost a rychle a výhodně zasíláme zboží do všech koutů České republiky. Poradenství, výroba na míru či reklamní potisk kartonů i pásek je u nás samozřejmostí.

Klopové krabice na oblečení, obuv a jiné doplňky jsou ideální pro zasílání a perfektně se hodí pro krátkou i dlouhodobou úschovu různých druhů oděvů – od obleků, přes šaty, kalhoty, bundy, až po větší šatstvo, jako jsou kabáty a slavnostní šaty. Poslouží nejen během rychlého úklidu, ale ochrání oblečení před poškozením, ušpiněním, vlhkostí a prachem i v rámci skladování. Díky svým rozměrům jsou ideální pro e-shopy v rámci zasílání textilu dopravními přepravci.

  • Třívrstvé krabice s víkem doporučujeme pro lehčí a drobnější oblečení, jako jsou trička, mikiny nebo obuv. Ty z pětivrstvé lepenky pak pro těžší a objemnější oděvy.

Šatní boxy z velmi odolné pětivrstvé lepenky jsou speciálně designované pro ochranu oblečení během transportu a skladování. Jsou opatřeny robustní vroubkovanou tyčí a zásuvnou tyčkou ke spolehlivé fixaci ramínek. Mají široký otvor umožňující snadné vkládání i vyjímání oblečení. Velmi dobře chrání oděvy před navlhnutím a mechanickým poškozením.

RAJA TIP: Cenově výhodná multifunkční krabice s klopovým víkem a praktickými úchyty je ideální jak pro stěhování, tak pro archivaci dokumentů (pořadačů), knih i oblečení – včetně obuvi a doplňků (čepic, klobouků, pásků…). Zakoupíte ji v balení po deseti kusech za výhodnou cenu. Krabice můžete vrstvit na sebe nebo ukládat do regálů. Pomáhají šetřit místo a přehledně organizovat věci v prostoru domácnosti, skladu či obchodu. Jediné, na co nesmíte zapomenout, je opatřit je výstižným popiskem či štítkem.

3 výsledky
Třídit dle: Relevantnosti