800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
1
Pokračovat v nákupu

Kontejnery, přepravní obaly

Optimální kontejnery a přepravní obaly pro velké a objemné zboží!

V oblasti skladování a logistiky se klade důraz na kvalitní přepravní kartonové krabice, která vyhovují nejen zvýšeným požadavkům při přepravě a překládce nákladu, ale vyhovují také platným mezinárodním směrnicím.Naše skladovací kontejnery na prodej odpovídají normě ISPM 15, která reguluje použití v rámci mezinárodního exportu.

Prodej kontejnerů zahrnuje nejen nejprodávanější překližkové bedny, ale i dřevěné boxy s praktickými lyžinami pro snadný převoz, manipulaci a paletizaci. Díky dlouholetým zkušenostem nabízíme také přepravní kontejner se samostatně prodejnými částmi jako jde dno, víko či stěny, kompletní variantu se všemi 3 díly či kontejner se sklopnou deskou pro rychlou nakládku či vykládku.

V eshopu najdete nejpoužívanější druhy a rozměry kontejnerů, pokud však nenajdete hledanou velikost, doporučujeme dřevěné rámy, díky kterým si můžete velikost (výšku) určit sami. Doplňkovým produktem pro tento přepravní box je dřevěné víko, které můžete využít k uzavření či jako proložku. Lepenkové kontejnery v naší nabídce jsou schváleny pro vývoz do všech zemí světa.

7 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti