800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
2
Pokračovat v nákupu

Normované lepenkové krabice

Normované lepenkové krabice

Hledáte spolehlivé a praktické řešení pro balení a přepravu? Prohlédněte si rozsáhlou nabídku normovaných krabic, díky kterým zabalíte skutečně vše – od drobných předmětů, přes knihy až po objemnější zboží. Každá krabice je navržena tak, aby vyhovovala standardním rozměrům přepravních a logistických služeb nebo požadavkům automatických linek, což zjednodušuje proces přepravy a zároveň snižuje náklady.

Krabice jsou z vysokopevnostní lepenky, která zajistí, že náklad dorazí na místo určení v perfektním stavu. Spolehnout se můžete také na odpovídající nosnost, tak aby se obsah krabice nikde nevysypal a nepoškodil.

Normované rozměry krabic navíc zjednodušují a urychlují balení, ze kterého se tak stává automatický proces.

Kromě přepravy jsou kartonové krabice výtečnou volbou také na uskladnění – ať už se jedná o starou kartotéku, kancelářské potřeby nebo osobní věci či oblečení. Díky uložení v krabici zůstanou předměty chráněné před prachem a dalšími vnějšími vlivy. Skvělou volbou jsou lepenkové krabice s víkem.

  • RAJA tip: Díky odolné konstrukci jsou krabice vhodné také na dlouhodobé skladování zboží. Poskytnou větší ochranu, než kdyby leželo v regále.

Vybírat můžete ze standardních krabic, vyšších i plochých poštovních krabic, dlouhých krabic s teleskopickým víkem, zásilkových obalů na knihy i lepenkových krabic s víky. Rozměry krabic jsou A3, A4, A5, A6 nebo A7 – nechybí však různá výška krabic. Rozměry odpovídají normě DIN.

S krabicemi se snadno manipuluje a složíte je za několik vteřin. Díky chytrému designu zaberou ve skladu minimum místa. Navíc je snadno popíšete, takže nikdy nezapomenete, co ve které krabici je.

Při výběru správné krabice je důležité vzít v úvahu rozměry, hmotnost produktu a typ přepravy. Krabici volte ideálně co nejmenší a dovnitř vložte výplňový materiál, nákladu tak poskytnete maximální ochranu. Pokud máte produkty více velikostí, které potřebujete zabalit, neváhejte objednat několik rozměrů krabic.

23 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti