Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,8/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Obalová technika, balicí stroje

Zvyšte produktivitu a snižte náklady: výkonné balící stroje RAJA jsou tu pro Vás!

Vysoce produktivní a inovativní balící technika vyrábí popř. balí "na míru" dle Vašich definovaných požadavků. Díky tomu ušetříte náklady na materiál, balíte bez zbytečné nadprodukce a optimalizujete skladové místo!

  • Stroje na výrobu výplně se přizpůsobí potřebám Vašeho provozu. V nabídce naleznete přístroje pro malou, střední i intenzivní spotřebu vzduchové popř. papírové výplně či bublinkové fólie.
  • Pro praktickou demonstraci nesporných výhod Vám dle typu stroje nabízíme testování až po dobu 1 měsíce zdarma!
  • Ať hledáte balící stroj nebo ve spisovné formě jako balicí stroj, v nabídce RAJA najdete vždy techniku ve kvalitě a výkonu, který očekáváte! Jako obaloví specialisté s více než 50letými zkušenostmi Vám nabízíme profesionální služby od identifikace Vašich specifických potřeb, zpracování návrhu konceptu až pro předvedení a servis strojů.
  • V kategorii "Obalová technika, balicí stroje" naleznete balící techniky od evropských leadrů na obalovém trhu jakými jsou společnosti Sealed Air, Ranpak (stroje Padpak), HSM a jiné.
Hledáte profesionální smršťovací nebo ovinovací stroje, stroje na výrobu bublinkové fólie či vzduchových polštářků, páskovačky či drobné přístroje jako jsou kompaktní svářečky a jiné? Pak nás kontaktujte na 800 500 515. Pro každou firmu máme vhodné obalové řešení!

62 produktů

RAJASYSTEM