800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Obalová technika, balicí stroje

Zvyšte produktivitu a snižte náklady: výkonné balící stroje RAJA jsou tu pro Vás!

S výkonnými balicími stroji a obalovou technikou od RAJA zvýšíte produktivitu vašeho podnikání raz dva. Balením „na míru“ ušetříte náklady na materiál a práci, optimalizujete systém skladování i přepravy.

  • Vybrané balicí stroje na výrobu výplní si u nás můžete výhodně pronajmout, nebo před zakoupením vyzkoušet zdarma po dobu 1 měsíce.

Nabízíme přístroje pro malou, střední i intenzivní spotřebu různých druhů výplňových materiálů – vzduchových i papírových. Samozřejmostí je kompletní sortiment příslušenství od vzduchových polštářků po skartovačky.

Hledáte profesionální ovinovací a uzavírací stroje, přístroje pro tisk/popis etiket, smršťovací techniku nebo svářečku fólií? Pomůžeme vám najít to nejvhodnější obalové řešení na míru právě vašemu podnikání.

Jsme profesionálové s více jak padesáti lety zkušeností. Můžete se na nás spolehnout. Zařídíme vše od návrhu konceptu, předvedení strojů, až po jejich profesionální servis. V naší nabídce najdete balicí techniku a stroje od evropských lídrů v oboru – společností Sealed Air, Ranpak (stroje PadPak), HSM a dalších.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na telefonu: 800 500 515, nebo e-mailem: info@rajapack.cz. Naši pracovníci jsou vám k dispozici od pondělí do pátku. Pomůžeme vám s výběrem profi balicích strojů, ze kterých se stanou skuteční pomocníci k nezaplacení.

63 produktů