800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Dárkové obaly na víno

Dárkové obaly na víno v atraktivních designech i barvách!

Z pestrého sortimentu dárkových obalů na víno, sekt i šampaňské si u nás vyberete ten ideální – přesně na míru vašim potřebám. Ať už hledáte klasickou kartonovou krabici na víno, kufřík na láhve, dárkový koš z lepenky nebo luxusní obal s designovým povrchem. Nabízíme dárkové obaly na víno v atraktivních provedeních, pro jednu i více lahví. Pro výjimečnou událost i pro rychlé balení. Zakoupené zboží vám rychle a výhodně doručíme v rámci celé České republiky.

Dárkové balení pro oblíbený nápoj z hroznů oceníte při mnoha příležitostech. Perfektně poslouží jako elegantní prezent u příležitosti oslav narozenin, svateb i firemních večírků. Osloví zákazníky vinoték i obchodů s pochutinami. Možnost dárkového zabalení vína ocení i zákazníci specializovaných e-shopů. Reprezentativní obal tvoří s láhví dobrého vína zkrátka dokonalou kombinaci. Pro bílé, červené i šumivé vám nabízíme několik variant obalů – od jednoduchých, pevných lepenkových krabic, po ty barevné s efektem ještěrčí kůže.

  • Obdélníkové krabice na víno mají kapacitu pro 1, nebo 3 láhve. Jsou vyrobené ze silné mikrovlnné lepenky, chrání láhve před poškozením a zaručují jejich bezpečnou přepravu. Můžete si vybrat mezi světle hnědou a červenou barvou. Doporučujeme barvu obalu spárovat s barvou vína.
  • Kufříky na láhve jsou ideální jak pro prezentaci zboží, tak pro dárkové balení. Zkuste prostor kolem vína vyplnit například barevnou výplní SizzlePak a doplnit ho drobnými pochutinami v podobě čokolády, marmelády nebo třeba oříšky. Stejně můžete využít i dárkový koš z lepenky, který následně zabalíte do celofánu.
  • Obaly na víno s rukojetí pro snadné přenášení nabízíme pro 2 až 3 láhve. Jsou vyrobeny ze silné lepenky, dělené tak, aby chránily obsah před poškozením. Jejich výhodou jsou obdélníkové průřezy, které odhalují vinnou etiketu. Nabízíme jak klasický povrch z vlnité lepenky ve světle hnědé barvě, lesklé černé s designovým potiskem, tak luxusní vínové se strukturou připomínající ještěrčí kůži.

7 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti