800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Výplňový materiál

Vzduchový, pěnový či polystyrenový výplňový materiál pro výplň a fixaci zboží ve Vašich zásilkách!

 • Cenově výhodná alternativa fóliových či

  Posíláte své výrobky zákazníkům v krabicích a bojujete s tím, jak je bezpečně a efektivně zabalit? Jakoukoliv starost s balením vyřešíte pomocí výplňového materiálu od předního specialisty na balení všeho druhu – RAJA.

  Kvalitní výplňový materiál do krabic nabízí maximální ochranu a zajištění výrobků v rámci vašich zásilek. Ať už si vyberete vzduchové polštářky, nebo výplňový materiál flo-pak, obojí je navrženo tak, aby byly nárazy a vibrace absorbovány při minimální deformaci. Polštářky i tělíska perfektně zafixují jakékoliv zboží a vy můžete starost o jeho bezpečí při přepravě pustit nadobro z hlavy.

  Líbí se vám představa, že vaše zásilky dorazí k zákazníkovi v dokonalém stavu, bez ohledu na to, jaké byly podmínky cesty? Stačí se rozhodnout, jaký výplňový materiál zvolíte.

  Pro výplň dutin v obalech s křehkým zbožím bez ostrých hran i pro zabránění deformace krabice v průběhu přepravy jsou ideální volbou vzduchové polštářky. Jsou lehké a ekologické. Tvoří je 99 % vzduchu a pouhé 1 % materiálu HDPE. Jejich velmi nízká hmotnost výrazně eliminuje přepravní náklady.

  • V případě menších objemů baleného zboží oceníte možnost nákupu již plněných polštářků pro okamžité použití – v pytli o obsahu cca 800 kusů.
  • V rámci velkokapacitního balení se neobejdete bez fólií v rolích. Ty samozřejmě nabízíme pro různé druhy/značky přístrojů určených na výrobu vzduchové výplně. Pomocí nich si vyprodukujete vlastní polštářky na míru v jakémkoliv množství.

  RAJA tip: Přístroj Instapacker™ Tabletop na výrobu vzduchových polštářků si u nás můžete výhodně pronajmout.

  Cenově výhodnou alternativou fóliových výplňových materiálů je antistatický a autofixační výplňový materiál flo-pak. Skvěle se hodí pro vyplnění dutin malých i větších krabic a ochranu senzibilních i těžkých artiklů. Je vyrobený ze škrobu a patří tak mezi 100% ekologické obalové materiály.

  Nečekejte na další zlomený nebo poškozený výrobek v zásilce. Objevte odolnost, flexibilitu a bezpečnost, kterou nabízí výplňový materiál RAJA. Udělejte to nejlepší pro svůj produkt a zvolte špičkovou ochranu na trhu.

8 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti