800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Ochrana povrchu

Ochrana povrchu materiálů vůči poškrábání či plošnému poškození!

Přestaňte se obávat poškození cenných produktů během manipulace či přepravy. RAJA fixační materiály v podobě plastové ochranné sítě či pěnového obalu poskytnou maximální ochranu proti poškrábání a plošnému poškození tak, aby se zachovala estetická hodnota výrobku.

Povrchová ochrana materiálů je u křehkých či choulostivých výrobků prioritou číslo jedna. Pro materiály citlivé na poškrábání doporučujeme ochranné plastové sítě, které se rychle a snadno přizpůsobí tvaru a délce jakéhokoliv výrobku.

Díky univerzálnímu designu padnou jako ulité produktům jakýchkoli tvarů a délek, takže žádný výrobek, ať už je to tyč, vodovodní trubka nebo sklo, nebude bez ochrany. Investujte do našich ochranných sítí a ušetřete na nákladech spojených s opravou či výměnou poškozeného zboží.

Pěnový rukáv absorbuje nárazy a chrání tak vaše výrobky před poškozením, prasknutím nebo rozbitím. Navíc je lehký a snadno manipulovatelný, což zjednodušuje balení a omezuje dodatečné náklady na přepravu. S pěnovým obalem můžete být klidní, že vaše produkty dorazí ke svým zákazníkům v perfektním stavu.

  • Pěnové rukávy nabízíme jak předstřihané, k okamžitému použití, tak v roli o různých průměrech.

Plastová ochranná síť je dokonalým řešením pro ochranu vašich produktů. Její pevná, ale pružná struktura poskytuje efektivní ochranu proti nárazům a poškrábání, aniž by omezovala přístup k výrobku. Navíc je vysoce odolná vůči vlhkosti, extrémním teplotám, kyselinám i rozpouštědlům, takže vaše výrobky zůstanou zabezpečené i v náročných podmínkách.

  • Plastovou sít dodáváme v roli (snadno ji přestřihnete nůžkami) v praktické kartonové krabici s dávkovačem, který chrání návlek před nečistotami, prachem a usnadňuje nabrání potřebné délky návleku. Vybírat můžete z několika atraktivních barev.

Vyhněte se zklamání, stresu a zbytečným nákladům spojeným s poškozením vašich produktů. Pořiďte si osvědčené ochranné plastové sítě u evropského specialisty na obalový materiál.

2 výsledky
Třídit dle: Relevantnosti