800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Kartonové krabice A3

Kartony v normovaném formátu A3 pro Vaše tiskoviny!

Poraďte si se skladováním a odesíláním dokumentů velikosti A3. Rozměry přesně odpovídají normě DIN. Díky tomu jsou krabice kompatibilní s regálovými systémy a optimalizují využití prostoru ve skladu. Skvělou volbou jsou také pro zasílání zboží, přepravce tak bude mít přesnou představu o velikosti zásilky a ceně přepravy.

Archivační krabice A3 jsou výtečným řešením pro skladování dokumentů jako jsou katalogy, desky, fotokalendáře, plakáty či jiné publikace, které velikostí přerostly klasickou A4. Díky pevné konstrukci z kvalitní lepenky jsou vhodné pro dlouhodobé skladování, chrání totiž před prachem a jinými nečistotami. Pro archivaci oceníte krabice s víkem, usnadní vám přístup dovnitř.

  • RAJA tip: Máte vysoký štos dokumentů? Krabice s víkem jim poskytnou dokonalé útočiště. Lze stohovat více krabic nad sebou.

Hledáte nejlepší cestu, jak předat zboží přepravci? Vsaďte na normované kartonové krabice A3. Pořídíte klopové i poštovní krabice, v hnědé či bílé barvě. Přepravní krabice jsou ze 3 až 5vrstvé vlnité lepenky, takže bezpečně zabalíte takřka cokoliv a lepenka se jen tak neponičí ani neprotrhne. Vybrané krabice unesou dokonce až 30 kilogramů.

Bojíte se, že vám krabice zaberou příliš místa? Přestože se jedná o rozměr A3, samotné krabice obdržíte v rozloženém stavu. Takže i když si objednáte větší množství krabic, zaberou vám jen minimum místa.

Skládání krabic je rychlé a intuitivní, takže je můžete bez obav svěřit brigádníkům. Ti si tuto činnost brzy zautomatizují a rychlost balení zásilek vzroste.

Krabice A3 oceníte také pro domácí využití, poskytnou ochranu knížkám i obrazům, a poslouží také při stěhování nebo skladování věcí ve sklepě. Díky kartonu se dovnitř nedostane prach ani špína, a poskytují také jistou ochranu vůči vlhku.

Potěší vás, že ať už objednáte jakékoliv množství, cena za kus zůstává stejná. Doporučujeme však objednat více kusů, ideálně v několika rozměrech, abyste byli připravení na náhlý příval objednávek a mohli je zákazníkům co nejrychleji odeslat.

7 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti