• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 18:00
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,8/5
    Hodnocení zákazníků
  • Dodání do 2-3 pracovních dnů Doprava ZDARMA od objednávky nad 5.000 Kč
logo raja 800 500 515
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

Obaly pro eshopy a zasílání poštou

NEZBYTNÉ BALENÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO ZASÍLÁNÍ!

K sortimentu

NAŠE NEJPRODÁVANĚJŠÍ OBALY PRO ZASÍLÁNÍ!

Rozsáhlá nabídka rozměrů pro balení jakéhokoliv produktu!
Hnědé klopové krabice z třívrstvé vlnité lepenky RAJABOX Bílé bublinkové obálky RAJABUL Hnědý zásilkový tubus RAJATUBE Plastové obálky

Nalezněte ideální rozměr
krabice 1 kliknutím:

Ušetřete čas a najděte mezi 550
krabicemi požadovanou velikost!

Zadejte hledaný rozměr v mm:

Délka :


Šířka :


Výška :


personalizovane baleni
Hledáte pro Váš eshop praktické a cenově výhodné obaly na oblečení, kabelky, obuv, hračky? Chcete zabalit snadno a rychle knihy, tiskoviny, léky či zaslat bezpečně mobily, eletroniku, parfémy, notebooky, kosmetiku, knihy, víno? Pak je jste u nás na správném místě! Společnost RAJA Vám nabízí rozsáhlou a přehlednou nabídku obalů pro eshopy na jednom místě, které šetří Vaše náklady, čas i poštovné!
V sortimentu najdete klopové nebo poštovní krabice, které jsou ideální pro zasílání hraček, dárků, drogerie, tašek, bytových doplňků a jiného objemného zboží. Bílé eobaly jsou vhodné pro balení kosmetiky, parfémů, šperků či luxusního zboží. Nejprodávěnější obaly pro eshopy vůbec jsou především plastové obálky, do kterých vložíte různé oblečení jako např. košile, trička, deky, povlečení a jiný textil. Pro balení a zasílání křehkých produktů jako např. svítilny, fotoaparáty, dotykové tablety, mobilní telefony, spotřebiče aj. doporučujeme krabice z pětivrstvé lepenky. Můžete využít také třívrstvé krabice, avšak nezapomeňte na obalení Vašich produktů do bublinkové fólie, která tlumí nárazy při zasílání. Pro ochranu povrchů Vašich výrobků z kůže, skla či pro lakované výrobky je ideální fólie pěnová. Zasíláte-li knihy nebo fotoknihy pak jsou správnou volbou obaly na knihy. Pro CD, DVD, PC hry jsou tyto obaly také vhodným řešením, popř. jako výhodnější alternativu doporučujeme bublinkové obálky. Pro zasílání výkresů, posterů či zboží v roli patří k nejprodávanějším obalům tubusy na plakáty popř. kalendáře. V nabídce s obaly pro eshopy najdete také obaly na rámečky, tiskoviny, dokumenty či speciální krabice na víno. Nabídku doplňují také nezbytné obalové materiály a příslušenství, které by každý eshop měl mít při balení a zasílání k dispozici, jako je bublinková fólie, lepící pásky, výplňový materiál flopak, výstražné etikety, sáčky atd.

*Zdarma