800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Palety, ochrana palet

Prodej palet a jejich ochrana v širokém sortimentu Raja!

Staňte se profesionály na paletizaci. S produkty od specialisty na obalový materiál RAJA získáte veškeré příslušenství na balení, fixaci i značení zboží na paletách na jednom místě, s rychlým doručením a za ty nejvýhodnější ceny.

Pokud je balení velkého objemu zboží denním chlebem vašeho podnikání, najdete v této kategorii veškeré potřebné příslušenství pro jeho bezpečný transport i skladování.

Začněte vždy od podlahy – palety. Využijte potenciál ekonomických palet z plastu. Jsou lehké, odolné, omyvatelné, vhodné pro skladování i export, snadno stohovatelné. Velmi oblíbeným typem mezi našimi zákazníky jsou extra lehké lisované palety INKA z recyklovaného dřeva.

Každý náklad je potřeba bezpečně zajistit. Mezi nejpoužívanější obalový materiál patří bezesporu stretch fólie. S ohledem na frekvenci ovinu ji nabízíme pro ruční i strojní aplikaci (včetně balicích strojů), v různém barevném provedení a šířkách.

  • Pro zefektivnění balení zboží na paletách doporučujeme předepnuté fólie (2x menší spotřeba materiálu a úspora času). Pro fixaci tvarově nesourodých zásilek pak PE smršťovací fólie. V mnoha případech oceníte i výhody klasické bublinkové fólie.
  • Neopomenutelným pomocníkem pro fixaci zboží jsou vázací pásky, které využijete jak při balení krabic, tak při paletizaci. Nabízíme je v mnoha provedení (PP, textilní) včetně pestrého příslušenství

16 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti