800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Tašky

Tašky pestrých barev v atraktivním designu i pevnosti!

Nedílnou součástí obalového RAJA sortimentu jsou různé druhy tašek. Igelitovou či papírovou tašku si u nás vyberete v mnoha provedeních, v různých barvách a velikostech – zkrátka pro jakýkoliv účel a příležitost. Nabízíme pouze kvalitní a odolné tašky v atraktivních designech.

Ať už hledáte reprezentativní či dárkový obal v podobě tašky, nebo ji potřebujete využít jako obalový materiál pro velké množství produktů, u nás v e-shopu si vyberete. Objednané zboží vám navíc rychle a výhodně doručíme po celé České republice.

Papírové tašky z kraftového papíru jsou mimořádně pevné a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Mají všestranné použití a přirozený vzhled. Jsou vhodné jak pro rychlé balení dárků obchodním partnerům či klientům, tak i pro každodenní použití. Vlastníte-li kamennou prodejnu, možnost nabídnout zákazníkům ekologickou variantu tašky v podobě té papírové je dnes již standardem.

  • Praktické papírové tašky nabízíme jak s ušima z plochého papíru, tak s úchyty z papírového motouzu, v barvě hnědé i bílé, v několika velikostních variantách.

RAJA tip: Hledáte levnější alternativu k papírovým taškám? Nakoupíte u nás i odolné papírové sáčky s bočními sklady v několika velikostech – s praktickým, vyztuženým rovným dnem.

Barevné dárkové tašky v našem sortimentu jsou vyrobeny z odolného hladkého papíru. Nabízíme je ve 3 velikostech a 4 atraktivních barvách – modré, červené, fuchsiové a černé. Jsou vhodné pro reklamní potisk i samolepky. Nabízí nejrychlejší možnost, jak zabalit pestrou paletu dárků. Levně a efektivně.

Pokud potřebujete zakoupit igelitové tašky, sáhněte po těch 100% recyklovaných, vyrobených s maximálním ohledem na životní prostředí. Nabízíme jak bílé igelitky v klasickém designu s ušima a bočními sklady z odolné polyetylenové fólie, tak neprůhledné barevné tašky z igelitu, které využijete jako obal především na ploché produkty.

Použijte tašku k propagaci vaší značky. Na základě vašeho návrhu vám papírové i plastové tašky rádi opatříme individualizovaným potiskem. Pro vytvoření originální reklamní tašky nás neváhejte kontaktovat na bezplatné telefonní lince: 800 500 515.

6 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti