• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 17:00 info@rajapack.cz
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,7/5
    Hodnocení zákazníků
  • První objednávka? Doprava ZDARMA od objednávky nad 1.500 Kč bez DPH
logo raja 800 500 515 info@rajapack.cz
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

Smršťovací fólie a stroje

(4 produkty)

Smršťovací fólie a stroje se optimálně přizpůsobí veškerým nesouměrným výrobkům!

Hledáte tu správnou transparentní fólii, která se ideálně adaptuje na jakoukoliv nerovnost a nepravidelnost Vašeho atypického zboží? Ochrání i velmi těžké výrobky před nečistotami a zároveň umožní kvalitní prezentaci Vašich produktů? Pak neváhejte a objevte veškeré výhody smršťovacích fólií různých tlouštěk a velikostí zboží. Tyto folie spolehlivě zabalí a ochrání i velmi těžký nesourodý náklad.

Smrštitelné fólie jsou vyrobeny z kvalitního polyprophylenu odolného vůči působení negativních klimatických podmínek a extrémně rezistentní vůči průrazu. Vybrat si můžete z transparentních folíí v rolích s nebo bez perforace popř. jako přířezy pro rychlé zabalení kompletnícho paletového nákladu.

Fólie OPTI od značky Sealed Air jsou ideální pro univerzální balení různých malých i větších produktů jako např. drogérie, CD, DVD, katalogy, atd. ve smršťovacích balících strojích. Díky svému atraktivnímu lesku smrštitelná fólie atraktivě prezentuje balení předmět. Jejich předností je nejen pevnost a optimální fixace, ale také cena!

V eshopu naleznete také smršťovací stroje pro balení zboží jako je např. ruční smršťovací stroj MINIMA s vysokým výkonem smrštění. Díky speciální plynové pistole je manunální smšťování fólií velice snadné. Využijte rovněž cenové výhody zakoupením naší smršťovací sady a ušetřete za balení již dnes.

4 produkty Zrušit filtr
Seznam Mřížka
PE smršťovací fólie
-25%
3 varianty
Od  3.342,00 Kč bez DPH
PE smršťovací plášť, jednotlivé přířezy
-30%
3 varianty
Od  86,10 Kč bez DPH
Plynová pistole RIPACK® 3000
2 varianty
31.070,00 Kč bez DPH
Sada na smršťování
Nedostupné
1 varianta
36.246,00 Kč bez DPH