800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
1
Pokračovat v nákupu

Smršťovací fólie a stroje

Smršťovací fólie a stroje se optimálně přizpůsobí veškerým nesouměrným výrobkům!

Hledáte tu správnou transparentní fólii, která se ideálně adaptuje na jakoukoliv nerovnost a nepravidelnost Vašeho atypického zboží? Ochrání i velmi těžké výrobky před nečistotami a zároveň umožní kvalitní prezentaci Vašich produktů? Pak neváhejte a objevte veškeré výhody smršťovacích fólií různých tlouštěk a velikostí zboží. Tyto folie spolehlivě zabalí a ochrání i velmi těžký nesourodý náklad.

Smrštitelné fólie jsou vyrobeny z kvalitního polyprophylenu odolného vůči působení negativních klimatických podmínek a extrémně rezistentní vůči průrazu. Vybrat si můžete z transparentních folíí v rolích s nebo bez perforace popř. jako přířezy pro rychlé zabalení kompletnícho paletového nákladu.

Fólie OPTI od značky Sealed Air jsou ideální pro univerzální balení různých malých i větších produktů jako např. drogérie, CD, DVD, katalogy, atd. ve smršťovacích balících strojích. Díky svému atraktivnímu lesku smrštitelná fólie atraktivě prezentuje balení předmět. Jejich předností je nejen pevnost a optimální fixace, ale také cena!

V eshopu naleznete také smršťovací stroje pro balení zboží jako je např. ruční smršťovací stroj MINIMA s vysokým výkonem smrštění. Díky speciální plynové pistole je manunální smšťování fólií velice snadné. Využijte rovněž cenové výhody zakoupením naší smršťovací sady a ušetřete za balení již dnes.

4 výsledky
Třídit dle: Relevantnosti