800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Výroba papírových krabic na míru

RAJA vyrobí potištěné papírové krabice na míru dle vašich požadavků!

Nechte si vytvořit krabice s vlastním potiskem u evropského lídra a specialisty na obalový materiál. Vyrobíme pro vás krabice na míru dle vámi zvolených rozměrů i provedení. Můžete si vybrat velikost kartonové krabice, tvar, barvu, text i tisk s logem. S RAJA produkty máte jistotu efektivního a ekologického balení. Důraz na ekologii je pro nás klíčový, ať už při samotné výrobě, tak v rámci recyklace.

  • Víte, že obal vyrobený přesně na míru konkrétnímu výrobku ho ideálně ochrání během transportu i skladování, navíc díky němu ušetříte náklady na výplňový a fixační materiál?!

Díky firemnímu potisku zákazník rychle identifikuje zásilky vaší firmy. Krabice s potiskem tak budou vaši značku propagovat v průběhu celé přepravy – a to s minimálními reklamními náklady.

Jaké krabice na míru nabízíme za ty nejvýhodnější ceny?

  • Hnědé klopové krabice 3VVL s nosností až 30 kg. Jedná se o ideální obaly pro balení, ochranu a transport pestré škály produktů. Nabízíme mnoho variant i pro ploché, kulaté a neskladné výrobky. Můžete si zvolit i variantu s elegantně vypadající bílou papírovou úpravou na vnější straně.
  • Hnědé klopové krabice 5VVL s nosností až 30 kg. Optimální obaly pro transport i skladování robustních produktů, které jsou citlivé na nárazy. Díky vysoké odolnosti kartonu se hodí pro dlouhodobou a náročnou přepravu.
  • Poštovní krabice (zásilkové) jsou ideální pro předměty formátu A7, A6 nebo A5. Tyto nárazuvzdorné krabice z pevné vlnité lepenky s pevnou ochranou hran díky bočním kartonovým lamelám poskytují přepravovanému a skladovanému zboží vysokou míru ochrany. Jsou odolné vůči proražení i vlhkosti.

Vyrobíme vám na zakázku krabice s kvalitním potiskem v požadovaném formátu. Rychle a výhodně. Naši odborní poradci s vámi proberou vaše představy, doporučí vám vhodná řešení a bezplatně sestaví výhodnou cenovou nabídku. Kontaktovat nás můžete emailem na adrese info@rajapack.cz nebo od pondělí do pátku telefonicky na čísle 800 500 515.

5 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti