800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
1
Pokračovat v nákupu

Dárkový balicí materiál

Dárkový balicí materiál nejen pro slavnostní okamžiky, ale i v případě každodenního použití!

Oslňte obchodní partnery i své zákazníky perfektně zabaleným zbožím či dárkem. Kompletní vybavení – od balicího papíru, přes výplňový materiál a dárkové fólie, až po stuhy a dekorativní doplňky můžete vybrat v naší široké nabídce balicího materiálu. Nechte své zboží vyniknout v záplavě konkurence.

Vybírat můžete z mnoha typů balicích papírů:

  • Mezi bestsellery patří jednobarevný hedvábný papír, který pořídíte v nejatraktivnějších odstínech celého barevného spektra.
  • Přirozeně působící kraftový papír dodá dárkům moderní rustikální vzhled.
  • Lesklý dárkový papír vnese nádech elegance.
  • Pro luxusní vzhled sáhněte po metalické fólii. Nejoblíbenějšími odstíny jsou stříbrná, zlatá a červená.
  • Chcete balit dárky kreativně? Vyzkoušejte oboustranný papír – každý balíček tak získá punc originality.

RAJA tip: Výjimečný vzhled dodáte také moderním papírem s geometrickými vzory a jinými motivy. Kombinujte jej s decentní stužkou.

Kromě estetické hodnoty poskytnou balicí papíry dárkům také dodatečnou ochranu, čímž snížíte riziko poničení, znečištění či poškrábání předmětů.

Další oblíbené obaly představují průhledné fólie a celofány, které se hodí zejména na dárkové koše. K dárkovým fóliím nezapomeňte pořídit také odvíječe, které fólii rychle a rovně seříznou do požadovaného rozměru a usnadní balení většího množství předmětů.

Průhlednou fólii i klasický balicí papír skvěle doplní dekorativní doplňky, jako jsou barevné stužky, mašle, provázky či rozety. Vhodnou kombinací barev i materiálů můžete docílit jedinečného efektu – pro přírodní vzhled zvolte lýkové stužky, zatímco zlaté a stříbrné provázky vaše dárková balení více rozzáří. V naší nabídce nechybí ani ozdobné hvězdy, kromě dárků s nimi můžete ozvláštnit i dárkové tašky.

Pokud balíte do krabice, kromě dárkového obalu nezapomínejte ani na výplňový materiál. I ten může vypadat stylově – například v podobě barevných elastických proužků z papíru.

35 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti