• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 17:00 info@rajapack.cz
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,7/5
    Hodnocení zákazníků
  • První objednávka? Doprava ZDARMA od objednávky nad 1.500 Kč bez DPH
logo raja 800 500 515 info@rajapack.cz
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

Krabice ze sedmivrstvé lepenky - 7VVL

(1 produkt)

Klopové krabice ze sedmivrstvé lepenky 7VVL s extrémní odolností a nosností až do 500 kg!

V případě exportu v náročných podmínkách, při dlouhodobém uskladnění velmi těžkého i křehkého zboží jednoznačně zvolte sedmivrstvé krabice. Tyto obaly poskytují vašim produktům trojnásobnou ochranu obsahu díky silné tloušťce stěn a 3 vlnám vně materiálu kartonu, disponující vynikajícím tlumicím efektem.

V nabídce naleznete také kartony, které jsou optimální pro paletizaci pro maximální využití prostoru palet. Díky svým materiálovým vlastnostem a vnější odolné kraftové vrstvě jsou klopové krabice ze sedmivrstvé lepenky ideální pro transport nákladu na všech přepravních cestách: letecky, v železniční, silniční i námořní dopravě, kde jsou požadavky na materiál daleko vyšší než při standardním tuzemském zasílání.

Papírové krabice v našem Raja eshopu máme v širokém sortimentu a spolu s kontejnery a dalšími obaly jsou vhodné pro přepravu a balení produktů.

Nalezněte vhodnou krabici Více než 550 rozměrů skladem!
Nebyly nalezeny žádné výsledky odpovídající Vašemu vyhledávání. Prosím vložte údaje do povinných polí. Zadané hodnoty musí být větší než nula, prosím změňte hodnoty.
1 produkt Zrušit filtr
Seznam Mřížka
Hnědé klopové krabice ze sedmivrstvé vlnité lepenky 7VVL RAJABOX | RAJA
-20%Výjimečná cena!
8 variant
Od  109,00 Kč bez DPH