• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 17:00 info@rajapack.cz
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,7/5
    Hodnocení zákazníků
  • První objednávka? Doprava ZDARMA od objednávky nad 1.500 Kč bez DPH
logo raja 800 500 515 info@rajapack.cz
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

Kartonové krabice na nebezpečné látky

(2 produkty)

Certifikované obaly na nebezpečné látky v souladu s předpisy UN!

Veškeré kartonové krabice na nebezpečné látky v nabídce Raja odpovídají platným legislativám přepravy nebezpečných materiálů, ke kterým řadíme barvy, technické plyny, oleje, pohonné hmoty, kyseliny či jiné zápalné a životu nebezpečné kapaliny. Díky certifikaci můžete kartonové krabice pro balení nebezpečných věcí přepravovat na všech běžných transportních cestách. Splňují předpisy v rámci letecké dopravy (IATA), v námořní přepravě (IMDG), v silničním provozu (ADR) i v železniční dopravě (RID). Naše krabice na nebezpečné látky splňují požadavky 4G i 4GV.

Na vyžádání Vám zašleme požadované certifikáty faxem, popř. e-mailem po doručení krabic. V sortimentu naleznete také příslušenství pro krabice na nebezpečné látky, jako jsou např. extra pevné sáčky, sypká izolace, vyztužené lepicí pásky pro uzavření kartonu, etikety pro označení nebezpečných látek a další.

Nalezněte vhodnou krabici Více než 550 rozměrů skladem!
Nebyly nalezeny žádné výsledky odpovídající Vašemu vyhledávání. Prosím vložte údaje do povinných polí. Zadané hodnoty musí být větší než nula, prosím změňte hodnoty.
2 produkty Zrušit filtr
Seznam Mřížka
Klopové krabice na nebezpečné zboží
-30%
9 variant
Od  114,00 Kč bez DPH
Vermikulit
-10%
1 varianta
Od  551,00 Kč bez DPH