spinner
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,8/5
Hodnocení zákazníků
0
Poprvé na RAJA ?Doprava ZDARMA od objednávky nad 1.500,- Kč
spinner
Váš košík je prázdný

Dřevěné bedny a kontejnery

Dřevěné bedny a kontejnery ve vysoké kvalitě Raja v rámci ISPM 15!

Naše dřevěné přepravní obaly jsou vyrobeny z překližky, která se vyznačuje velmi dobrou odolností vůči vlhkosti, vysokou pevností i tuhostí a výbornými izolačními schopnostmi pro optimální ochranu obsahu. Překližkové bedny nabízíme v různých rozměrech a jsou ideální pro křehké neskladné zboží jako jsou např. výstavní exponáty nebo náhradní díly nestandardních velikostí z lehce rozbitných materiálů.

Dřevěná bedna s víkem je vhodná zvláště pro přepravu leteckou dopravou. Praktickým příslušenstvím pro manipulaci s bednami jsou Inka palety či bezpečnostní plomby určené pro jejich zajištění. Pro rychlou manipulaci s nákladem např. paletovým vozíkem využijte dřevěný kontejner s již integrovanými lyžinami.

V případě atypických velikostí výrobků využijte nástavné rámy, díky kterým můžete přizpůsobit obal velikosti produktu a umístit je také na běžné europalety. Dřevěné víko slouží pro rychlé a bezpečné uzavření jako dřevěná proložka a může být také použito pro oddělení jednotlivých produktů. Veškeré dřevěné bedny a kontejnery odpovídají mezinárodní směrnici ISPM 15 pro snížení rizika škůdců dřeva a jsou tedy vhodné pro export.

Na stránce kartonové krabice našeho eshopu najdete další přehlednou nabídku veškerých kartonových krabic a obalů vhodných pro přepravu a balení produktů.

4 výsledky
Třídit dle: Relevantnosti
Až- 15 % Nedostupné
Překližkové paletové kontejnery s ližinami
Nové produkty
Překližkové paletové kontejnery s ližinami
4 varianty
Od  2.405,00 Kčbez DPH
Až- 15 % Nedostupné
Skládací bedny z březové překližky
Výjimečná cena!
Skládací bedny z březové překližky
10 variant
Od  515,00 Kčbez DPH
Až- 15 % Nedostupné
Paletový dřevěný rám
Paletový dřevěný rám
2 varianty
Od  553,00 Kčbez DPH
Až- 15 % Nedostupné
Víko pro paletový rám
Víko pro paletový rám
2 varianty
Od  349,00 Kčbez DPH