• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 18:00
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,8/5
    Hodnocení zákazníků
  • Dodání do 2-3 pracovních dnů Doprava ZDARMA od objednávky nad 5.000 Kč
logo raja 800 500 515
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

Dřevěné bedny a kontejnery

(4 produkty)

Dřevěné bedny a kontejnery ve vysoké kvalitě Raja v rámci ISPM 15!

Naše dřevěné přepravní obaly na prodej jsou vyrobeny z překližky, kterál se vyznačuje velmi dobrou odolností vůči vlhkosti, vysokou pevností i tuhostí a výbornými izolačními schopnostmi pro optimální ochranu obsahu.

  • Překližkové bedny jsou ideální pro křehké neskladné zboží jako např. náhradní díly v automobilovém či strojírenském průmyslu, výstavní exponáty atd. V nabídce jsou dřevěné bedny na prodej v různých rozměrech!
  • Dřevěná bedna s víkem je vhodná pro export do všech destinací zvláště leteckou dopravou. Praktickým příslušenstvím pro manimulaci s bednami jsou Inka palety či bezpečnostní plomby určené pro jejich zajištění.
  • Pro rychlou manipulaci s nákladem např. paletovým vozíkem využijte dřevěný kontejner s již integrovanými lyžinami.
  • V případě atypických velikostí výrobků vsaďte na nástavné rámy, díky kterým můžete přizpůsobit obal na velikost produktu a navíc je možné jejich umístění na běžné europalety. Dřevěné víko slouží pro rychlé a bezpečné uzavření či jako dřevěná proložka pro separaci jednotlivých vrstev.
Veškeré dřevěné bedny a kontejnery odpovídají mezinárodní směrnici ISPM 15 pro snížení rizika škůdců dřeva a jsou tedy ideální pro export Vašeho zboží v rámci evropských zemí i mimo Evropu.

Nalezněte vhodnou krabici Více než 550 rozměrů skladem!
Nebyly nalezeny žádné výsledky odpovídající Vašemu vyhledávání. Prosím vložte údaje do povinných polí. Zadané hodnoty musí být větší než nula, prosím změňte hodnoty.
4 produkty Zrušit filtr
Seznam Mřížka
Překližkové paletové kontejnery s ližinami
4 varianty
Od 1.967,00 Kč bez DPH
Skládací bedny z březové překližky
10 variant
Od 421,00 Kč bez DPH
Paletový dřevěný rám
2 varianty
Od 436,00 Kč bez DPH
Víko pro paletový rám
2 varianty
Od 276,00 Kč bez DPH