• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 17:00 info@rajapack.cz
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,7/5
    Hodnocení zákazníků
  • První objednávka? Doprava ZDARMA od objednávky nad 1.500 Kč bez DPH
logo raja 800 500 515 info@rajapack.cz
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

Dřevěné bedny a kontejnery

(4 produkty)

Dřevěné bedny a kontejnery ve vysoké kvalitě Raja v rámci ISPM 15!

Naše dřevěné přepravní obaly jsou vyrobeny z překližky, která se vyznačuje velmi dobrou odolností vůči vlhkosti, vysokou pevností i tuhostí a výbornými izolačními schopnostmi pro optimální ochranu obsahu. Překližkové bedny nabízíme v různých rozměrech a jsou ideální pro křehké neskladné zboží jako jsou např. výstavní exponáty nebo náhradní díly nestandardních velikostí z lehce rozbitných materiálů.

Dřevěná bedna s víkem je vhodná zvláště pro přepravu leteckou dopravou. Praktickým příslušenstvím pro manipulaci s bednami jsou Inka palety či bezpečnostní plomby určené pro jejich zajištění. Pro rychlou manipulaci s nákladem např. paletovým vozíkem využijte dřevěný kontejner s již integrovanými lyžinami.

V případě atypických velikostí výrobků využijte nástavné rámy, díky kterým můžete přizpůsobit obal velikosti produktu a umístit je také na běžné europalety. Dřevěné víko slouží pro rychlé a bezpečné uzavření jako dřevěná proložka a může být také použito pro oddělení jednotlivých produktů. Veškeré dřevěné bedny a kontejnery odpovídají mezinárodní směrnici ISPM 15 pro snížení rizika škůdců dřeva a jsou tedy vhodné pro export.

Na stránce kartonové krabice našeho eshopu najdete další přehlednou nabídku veškerých kartonových krabic a obalů vhodných pro přepravu a balení produktů.

Nalezněte vhodnou krabici Více než 550 rozměrů skladem!
Nebyly nalezeny žádné výsledky odpovídající Vašemu vyhledávání. Prosím vložte údaje do povinných polí. Zadané hodnoty musí být větší než nula, prosím změňte hodnoty.
4 produkty Zrušit filtr
Seznam Mřížka
Překližkové paletové kontejnery s ližinami
-15%
4 varianty
Od  2.147,00 Kč bez DPH
Skládací bedny z březové překližky
-10%Výjimečná cena!
10 variant
Od  460,00 Kč bez DPH
Paletový dřevěný rám
-15%
2 varianty
Od  494,00 Kč bez DPH
Víko pro paletový rám
-15%
2 varianty
Od  312,00 Kč bez DPH