• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 17:00 info@rajapack.cz
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,8/5
    Hodnocení zákazníků
  • První objednávka? Doprava ZDARMA od objednávky nad 1.500 Kč bez DPH
logo raja 800 500 515 info@rajapack.cz
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

Sáčky, pytle, plastové boxy

(92 produktů)
Univerzální plastové sáčky, pytle a nádoby pro drobné i velkoformátové výrobky!
V našem sortimentu naleznete levné plastové ukládací boxy a krabice s rozmanitými možnostmi použití. Průhledné plastové úložné boxy s víkem a velké nádoby do výšky 20 cm o objemu do 18 litrů můžete využít také jako plastový box pod postel nebo pro uložení či třídění drobnějších věcí.

Regálové zásobníky jsou plastové nádobky, které najdou uplatnění na nářadí, součástky, šrouby či jiné menší mastné i nemastné zboží ve skladu či v obchodě s drobným zbožím. Menší krabičky jsou vhodné jako plastové krabičky na šroubky, hmoždinky, panty či jiný montážní materiál.

Pro bezpečnou přepravu i paletizaci drobných i větších produktů můžete využít plastový úložný box ve formě euro přepravky, plastová nádoba s víkem ve formě stohovatelného boxu je ideální pro různá průmyslová odvětví nejen pro skladování, ale i pro běžný transport či přepravu na dopravnících.
Nalezněte vhodný sáčekVíce než 320 rozměrů skladem!
Nebyly nalezeny žádné výsledky odpovídající Vašemu vyhledávání. Prosím vložte údaje do povinných polí. Zadané hodnoty musí být větší než nula, prosím změňte hodnoty.