Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,8/5
Hodnocení zákazníků
3
Pokračovat v nákupu

Lepicí pásky, páskování, uzávěr obalů

Lepicí pásky, páskování, uzávěr obalů.

Nakupujte lepící a vázací pásky pro perfektní uzavření balíků u specialisty na obalový materiál. V RAJA e-shopu naleznete kompletní sortiment na lepení a svazování všech druhů obalů za výhodné ceny, s jistotou skladovosti a rychlé dopravy. Vhodné pro průmysl, logistiku i obchod.

Nepostradatelnými pomocníky při každém balení jsou lepící pásky. Na cenově výhodné balící pásky osvědčených značek, které najdete v naší nabídce, se můžete spolehnout. Ať už zvolíte univerzální izolepy nebo speciální lepící pásky. Drží jako přišité.

Nabízíme jak klasické PP nebo PVC izolepy (průhledné, bílé, hnědé, barevné), tak vyztužené pásky s vlákny filament, výstražné, izolační, oboustranné či kobercové pásky. V našem sortimentu nechybí ani ekologické papírové pásky, které jsou oblíbené pro snadnou recyklovatelnost i svoji estetiku.

  • Při nákupu nezapomeňte na odvíječe pásek, které vám ušetří mnoho času a nervů.

Vázací pásky z různých materiálů bezpečně uzavřou, stáhnou či zajistí jakékoliv objemnější či těžší zboží. Vybírat můžete z různých šířek, pevností i barev.

  • Doporučujeme přikoupit praktické příslušenství v podobě univerzálního páskovače, plastových/kartonových rohů či uzavíracích spon.

Využijte potenciál lepících pásek na maximum. Nechte si od nás vytvořit personalizovaný reklamní potisk pásek – s logem vaší společnosti, ve firemních barvách, s jakýmkoliv textem.

134 produktů

TAPES