800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
2
Pokračovat v nákupu

Kartonáž ve speciálních formátech

Rozsáhlý sortiment krabic v různých tvarech, variantách a provedeních!

Máte specifický produkt? Prohlédněte si méně rozšířené formáty, zaručeně zde naleznete krabici na míru. Pořídíte různě dlouhé – úzké či široké – kartonové krabice, a nechybí ani čtvercové rozměry. Rozmanitá nabídka zahrnuje také netradiční tvary. Většinu formátů krabic snadno umístíte na palety, tak aby nepřečnívaly.

Řešení pro jakýkoliv rozměr nabízí skládaný karton, který snadno nařežete a přizpůsobíte vlastním potřebám. Je skvělou volbou také pro balení žaluzií a jiných delších produktů.

V nabídce naleznete široký výběr klopových krabic i krabic s víkem. Nejčastěji v hnědé, popřípadě bílé, barvě. Krabice jsou ze 3 až 5vrstvého vlněného kartonu. Čím tlustší karton, tím větší ochranu poskytuje, zejména pro těžší zásilky.  Klopové krabice jsou nejčastěji využívané na přepravu, krabice s víkem pak pro skladování.

  • RAJA tip: Nezapomeňte se podívat na krabice s teleskopickým víkem, díky kterému je jejich délka nastavitelná.

Nechybí ani kartonáž o rozměrech 800 × 1200 milimetrů a 1000 × 1200 milimetrů, která je ideální na paletizaci. Umožňuje totiž stabilně umístit co nejvíce zásilek a využít celý prostor palety.

Kromě přepravy je kartonáž ve speciálních formátech skvělá také pro skladování zboží. Ochrání ho před poškozením, špínou a prachem. Díky tomu zůstanou produkty jako nové, a kdykoliv připravené k odeslání zákazníkovi.

Kartonové krabice oceníte také pro osobní potřebu, například při skladování sezónních věcí ve sklepě nebo při stěhování.

Menší rozměry krabic jsou pak skvělou volbou do pracovních prostor, umožňují totiž přehledné skladování kancelářských pomůcek. Zalíbí se vám například krabice s víkem v bílé barvě.

Veškeré krabice snadno popíšete tužkou, propiskou nebo fixou. Skvěle na nich drží také nálepky a lepící pásky.

Krabice vynikají pevností a kvalitou zpracování, tak abyste se na ně mohli za všech okolností spolehnout. Příjemná je i cena za kus – ať objednáte 1 nebo 300 krabic, zůstává stejná.

Nezapomeňte se podívat také do kategorie normované lepenkové krabice, kde naleznete formáty A3, A4, A5, A6 nebo A7.

23 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti