800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Plastové tašky

Bílé, barevné, klasické nebo tašky s potiskem pro praktické užití i reklamní efekt!

Tvoříme tašky, které hrdě reprezentují vaši firmu kamkoliv jdou.

Naše igelitové tašky nejenže plní praktické požadavky, ale zároveň se stávají účinným prostředkem propagace vašeho podnikání. Nabízíme širokou paletu možností – od sofistikovaných barevných provedení, přes klasickou eleganci čistě bílých tašek, až po možnost individuálního potisku.

PE plastové tašky jsou vysoce žádané pro svou odolnost a atraktivní vzhled, což je činí ideálními pro balení různého zboží. Zvláště vhodné jsou pro jakékoliv ploché a objemnější předměty, jako jsou knihy, prospekty, oblečení, dárky, textilní galanterie atd. Nabízíme je v několika velikostech a barevných variantách, včetně igelitky přímo určené na lahev vína.

LDPE igelitové tašky využijete pro běžný prodej nebo pro snadné a rychlé zabalení produktů na akcích, jako jsou výstavy, veletrhy či konference. Nabízíme je ve 4 atraktivních barvách – černé, červené, bílé a stříbrné.

Pro objemnější zboží nabízíme tašky s bočními sklady, které se dokonale přizpůsobí velikosti a tvaru obsahu. Náš sortiment zahrnuje i – pro kamenné prodejny či stánky nepostradatelné –mikrotenové tašky, které slouží pro snadný přenos/odnos drobnějších předmětů včetně potravin.

  • Oblíbené košilkové igelitové tašky nabízíme v několika variantách: transparentní, neprůhledné bílé a se dnem pro přenos krabic a krabiček.

RAJA tip: Igelitové, 100% recyklované tašky jsou ideální pro všechny prodejce, kteří berou v úvahu dopad balicího materiálu na životní prostředí. Mají klasický nadčasový design. Jsou pohodlné, robustní a ekonomické. Díky rozšířenému dnu vhodné i pro přenos středně těžkých předmětů.

Víte, že personalizace u nás zakoupených tašek je snadná a cenově dostupná? Igelitové tašky s potiskem na míru pro vás zajistíme rychle a efektivně. Stačí nám zdarma zavolat na číslo 800 500 515 a rádi vám sestavíme individuální nabídku. 

Investujte do mobilní reklamy, která pro vás bude pracovat non-stop. Nejenže zvýšíte povědomí o své značce, ale zároveň poskytnete zákazníkům praktický doplněk, který mohou využívat ve svém každodenním životě.

7 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti