800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
5
Pokračovat v nákupu

Plastové boxy

Plastové boxy pro bezpečnou úschovu nejrůznějších materiálů!

V nabídce RAJA e-shopu zakoupíte plastové boxy a přepravky s širokým spektrem využití – od malých regálových zásobníků až po europřepravky. S námi, předním specialistou na obalový materiál, máte jistotu vysoké skladové dostupnosti zboží, rychlé expedice a výhodné dopravy po celé České republice.

Skladovací boxy jsou ve větší či menší míře univerzálním a nepostradatelným doplňkem všech provozů – od prodejen, přes dílny, až po sklady. Umožňují přehledné uskladnění různorodých produktů a zvyšují tak efektivitu pracovních procesů.

Skládací regálové zásobníky z pevné lepenky nebo plastu jsou vhodné na nářadí, součástky či jiné menší zboží ve skladu i v obchodě s drobným zbožím, například v železářství nebo domácích potřebách.

  • Plastové skládací zásobníky jsou vyrobeny ze silného polypropylenu, odolné vůči škodlivým vlivům vody, tuků a chemikálií. Díky tomu se hodí i pro skladování tzv. mastných materiálů.

Další variantou pro skladování a třídění drobných předmětů jsou robustní plastové ukládací zásobníky z vysoce odolného leštěného polypropylenu. Jsou stohovatelné a hodí se do řetězových dopravníků i jako boxy do regálů. Vybrat si můžete z několika velikostí a dvou barev – červené a modré.

Potřebujete-li skladovat či transportovat větší množství zboží, využijte potenciál plastových přepravek. Jsou rozměrově a tvarově sladěné se všemi ostatními europřepravkami určenými pro paletizaci a samozřejmě vzájemně stohovatelné.

  • Plastové europřepravky jsou vyrobeny z pevného polypropylenu (PP), který je odolný vůči teplotním změnám od 10 °C do +80 °C. Poskytují snadnou manipulaci díky průhmatovým úchytům. V RAJA e-shopu je zakoupíte v mnoha velikostech a objemech – od 6 do 76 litrů.

RAJA tip: Využijte potenciál paletizace na maximum. Poznejte výhody stohovatelných lisovaných palet INKA s vysokou nosností. Díky své nízké hmotnosti optimalizují přepravní náklady, jsou vzduchotěsné, pevné a stabilní. Při použití ve skladu jsou bezpečné, jelikož neobsahují žádné šrouby, hřebíky ani ostré hrany. Navíc jsou vyrobeny z recyklovaného dřeva.

6 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti