Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,8/5
Hodnocení zákazníků
1
Pokračovat v nákupu

Výplňový a fixační materiál

Výplňový materiál a fixace pro dokonalou ochranu Vašich produktů na všech transportních cestách!

Ochraňte Vaše výrobky při přepravě spolehlivě a za přiznivé ceny. Pro optimální ochranu zboží je důležité vzít v úvahu jejich tvar, citlivost vůči poškození a hmotnost. Pokud chcete obalit křehké předměty či elektroniku, pak doporučujeme jednoznačně výplňové materiály v podobě bublinkové fólie. Fólie se optimálně přizpůsobí tvaru výrobku a ochrání jej také před prašností a vlhkem.

Pro ochranu senzibilních povrchů jsou v převážné většině využívány pěnové fólie. V případě ochrany ostrohranných a velmi těžkých produktů doporučujeme papírové fixační materiály ve formě cenově výhodné lepenky či jako balicí papír.

V sortimentu RAJA naleznete také výplňový materiál pro výplň dutin krabic, jako je fixační pěna nebo granule flopak. Pro důkladnou separaci zboží v obalech či na paletách jsou využívány ochranné proložky, které od sebe spolehlivě oddělí produkty v jednotlivých řadách.

Pro standardní ochranu povrchu jsou doporučovány flexibilní plastové sítě. Náš výplňový a fixační materiál je vyroben v souladu s ekologickými normami a pochází z obnovitelných přírodních zdrojů!

126 produktů

TAPES