800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Výplňový a fixační materiál

Výplňový a fixační materiál

S výplňovým a fixačním materiálem od specialisty na obalové materiály RAJA ochráníte vaše zboží během skladování i na všech transportních cestách – spolehlivě a za příznivé ceny. Pro optimální ochranu produktů vezměte v úvahu jejich tvar, velikost, náchylnost k poškození a hmotnost.

Pokud chcete obalit křehké předměty či elektroniku, pak doporučujeme výplňové materiály v podobě bublinkové fólie. Tento druh fólie se optimálně přizpůsobí tvaru každého výrobku a ochrání jej kromě poškození i před prašností a vlhkem. Pro dostatečnou ochranu věcí se senzibilními povrchy se osvědčily pěnové fólie. Oba druhy materiálu dodáváme jak v podobě sáčků, tak ve velkoobjemové roli.

Potřebujete-li zabalit produkty s velkou hmotností či ostrými hranami, jistě oceníte ekologické a cenově výhodné papírové fixační materiály ve formě vlnité lepenky či balícího papíru, jež mají univerzální využití – od balení kusů jednotlivých produktů v krabicích či boxech po oddělování zboží při paletizaci.

V sortimentu RAJA naleznete rovněž kusový výplňový materiál do krabic.

  • Věděli jste, že granule Flo-pak Natural jsou vyrobeny ze škrobu a tedy 100% ekologické? Dokonale obalí každý výrobek, zafixují ho a ochrání před otřesy a deformací.
  • Klasické vzduchové polštářky (rovněž vyrobené v souladu s ekologickými normami z obnovitelných zdrojů) dodáváme jak naplněné, tak v podobě fólií vhodných pro většinu standardních přístrojů.

124 produktů