800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Strojní strečová fólie

Strojní strečová fólie pro rychlé a intenzivní balení Vašich palet!

Strojní stretch fólie (streč fólie či strečka) je nepostradatelným doplňkem moderní paletizace. Zboží na paletách díky ní zafixujete rychle a spolehlivě. Navíc pomáhá skladované a přepravované produkty chránit před poškozením, znečištěním, vlhkostí i povětrnostními vlivy. Strojní PE fólie vám s pomocí ovinovacího stroje ušetří práci, čas i námahu při balení zboží na paletách. Zefektivní a zlevní vaše pracovní procesy.

  • RAJA vám jako evropská jednička na trhu s obalovými materiály garantuje kvalitu „ProStretch“ zaručující deklarovanou délku, šířku, tloušťku i hmotnost.

Strojní fólie je vyrobena z velice odolného třívrstvého PE o tloušťce 23 mikronů. Je vhodná jak pro rovnoměrné náklady na paletách, tak pro zboží s lehce vyčnívajícími rohy a hranami. Tato flexibilní a napínatelná strečka se optimálně přizpůsobí tvaru výrobku a nákladu na paletě bez rizika jeho poškození.

  • Při intenzivním provozu oceníte její tiché odvíjení. Je schopná se napnout až o 150 % garantované délky. A díky přilnavosti pouze z vnitřní strany zabraňuje nechtěnému slepení vícero palet během transportu.

Pro rychlou identifikaci obsahu palet a snadné sejmutí čárových kódů na balících je ideální průhledná strojní stretch fólie, kterou u nás zakoupíte ve standardní šířce 500 mm a v několika různých délkách.

RAJA tip: Chcete-li spolehlivě ochránit přepravované zboží před zraky nepovolaných osob a usnadnit samotné třídění zboží na paletách, doporučujeme vám zakoupit neprůhledné, černé strojní stretch fólie, které mají stejné parametry jako průhledné strečky – včetně vysoké odolnosti proti propíchnutí a roztržení.

A jelikož se vždy snažíme myslet s ohledem na životní prostředí, najdete v našem sortimentu i strojní fólie z 50 % recyklované. Oproti klasickým fóliím jsou ekologičtější, přičemž si zachovávají stejný standard kvality.

Máte další otázky týkající se strojních strečových fólií? Máte zájem o odběr celé palety? Kontaktujte nás na bezplatné lince 800 500 515. Rádi vám poradíme a při paletovém odběru nabídneme speciální velkoodběratelskou cenu.

3 výsledky
Třídit dle: Relevantnosti