800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Vzduchové polštářky

Vzduchové polštářky pro výplň dutin a ochranu Vašeho zboží v obalech!

Přejete si někdy, aby vaše zboží v krabicích obklopoval pouze vzduch? Co kdybyste mohli použít vzduch, který skutečně chrání? Můžete. Ať už se jedná o elektroniku, dekorace, knihy nebo cokoliv jiného, RAJA vzduchové polštářky jsou tu, aby udržely vaše produkty v bezpečí.
Vzduchové polštářky nejsou jen obyčejný výplňový materiál. Jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly jakýmkoli požadavkům. Ať už potřebujete fixovat zboží v obalech, či zpevnit krabice zevnitř.

Jsou ideálním řešením pro ochranu zboží před možnou deformací během přepravy. S ohledem na jejich vlastnosti je doporučujeme využít jako spolehlivý fixační materiál pro malé i velké produkty bez ostrých hran.

Jsou super lehké a cenově výhodné. Skládají se z 99 % vzduchu a pouhého 1 % materiálu. Díky tomu je lze považovat za ekologický obalový materiál, který navíc razantně zredukuje vaše náklady.
Dostupné jsou již plněné v pytli pro okamžitou potřebu, nebo jako fólie v roli pro výrobu výplně přímo na místě vašeho skladu či balicího centra. A pokud potřebujete stroje pro výrobu vzduchových vycpávek, můžete si je u nás zakoupit, případně velmi výhodně pronajmout.

V našem sortimentu zakoupíte fólie pro výrobu vzduchových polštářku do všech nejběžnějších typů přístrojů:

  • Fólie pro přístroj MINI PAK'R je určena pro výrobu vzduchových polštářků i bublinkové fólie v případě menší až střední spotřeby. Umožňuje produkci až 5 formátů.
  • Fólie pro přístroj AIRmove je ideální pro firmy s nízkou spotřebou výplně. Nabízí dvě varianty výplní – velké bubliny a standardní polštářky.
  • Fólie do přístroje NewAir nabízí 3 barevné provedení polštářků – černé, růžové a průhledné.
  • Fólie do přístroje Fill-Air Rocket™ a Cyclone je k dispozici ve třech šířkách a dvou délkách a je vhodná i pro ochranu rohů a hran.

Zabezpečte své produkty už dnes pomocí našich vzduchových polštářků. Vyzkoušejte, jak mohou zlepšit bezpečnost a efektivitu vašeho balení. S námi máte navíc jistotu kvality, vysoké skladové dostupnosti a výhodné dopravy v rámci celé České republiky.

6 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti