800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Bublinkové sáčky

Bublinkové sáčky jsou ideální pro balení menšího křehkého zboží!

Vyberte si z nabídky praktických sáčků z bublinkové fólie. Jsou skvělé jako ochranné obaly na mobily, CD, harddisky, měřiče, žárovky a jiné křehké věci. Jsou vyrobeny z vícevrstvé fólie, díky čemuž se jen tak neroztrhnou a zabraňují poškrábání i rozdrcení zabaleného zboží.

Jejich výhodou oproti klasické bublinkové fólii je, že sáčky nemusíte stříhat ani řezat a následně předměty obalovat, zboží stačí vložit dovnitř a sáček uzavřít. V naší nabídce najdete také sáčky se samolepicím uzávěrem, který zabrání vypadnutí zboží. Zakoupit můžete hned několik velikostí, díky kterým zabalíte takřka cokoliv.  

Chystáte se odeslat cennou zásilku? Sáčky z bublinkové fólie jsou skvělou volbou. Ochrání před otřesy, rozbitím, prachem i vlhkem. Zboží zabalené v sáčku už jen stačí vložit do vhodné obálky a odeslat.

Při balení elektroniky a elektronických součástek se pak neobejdete bez antistatických sáčků z nopové fólie, která chrání před výboji a elektrostatickým poškozením.

Mezi další výhody sáčků z bublinkové fólie patří, že se jedná o pevný a trvanlivý materiál, který má univerzální využití. Předměty do nich navíc můžete balit opakovaně, čímž snížíte dopad na životní prostředí. Bublinkové sáčky jsou navíc lehké a levné a díky výběru z více velikostí ušetříte na hmotnosti zásilky i jejím poštovném.

Chcete kromě sáčků pořídit také klasickou bublinkovou fólii? V nabídce naleznete metráže 50 až 100 metrů, včetně perforované fólie a variant s drobnými i velkými bublinkami.

Alternativou k bublinkám pak mohou být pěnové fólie a sáčky. Využijete je na balení i oddělení předmětů uvnitř krabic. V RAJA nabídce pořídíte různé tloušťky a šířky.

S námi zabalíte cokoliv.

3 výsledky
Třídit dle: Relevantnosti