• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 18:00 info@rajapack.cz
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,8/5
    Hodnocení zákazníků
  • Dodání do 2-3 pracovních dnů Doprava ZDARMA od objednávky nad 5.000 Kč
logo raja 800 500 515
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

Přepravní krabice na víno

(4 produkty)

Přepravní krabice na víno pro bezpečný transport Vašich láhví!

V nabídce Raja naleznete nejen standardní klopové krabice na víno pro prodej, ale také velmi bezpečné kartony, které jsou speciálně určeny pro transport křehkých produktů válcovitého tvaru. Tyto obaly jsou doporučeny také zásilkovou společností DHL jako spolehlivé přepravní balení. Zasílat můžete až 12 různých typů láhví najednou nebo objemnější láhve šampaňského či sektu.

Přepravní krabice na víno jsou vyrobeny převážně z pětivrstvé lepenky, která optimálně tlumí nárazy při přepravě. Vnější vrstva všech kartonových krabicje potažena kvalitním papírem, který zaručuje mimořádnou odolnost vůči mechanickému proražení i nepříznivému klimatu.

Vybrat si můžete krabice z hnědého provedení pro různý počet lahví vína. Do krabice na víno se separační mřížkou jednoduše vložíte mřížku a krabice je připravena k použití pro 6 až 12 láhví. Pokud máte zájem nejen o běžné papírové krabice na víno, ale i se jménem Vaší firmy, pak nás neváhejte kontaktovat! Zrealizujeme pro Vás potisk - snadno, rychle a cenově výhodně.

Nalezněte vhodnou krabici Více než 550 rozměrů skladem!
Nebyly nalezeny žádné výsledky odpovídající Vašemu vyhledávání. Prosím vložte údaje do povinných polí. Zadané hodnoty musí být větší než nula, prosím změňte hodnoty.
4 produkty Zrušit filtr
Seznam Mřížka
Přepravní krabice na víno
-20%
4 varianty
Od 25,30 Kč bez DPH
Krabice Rigibox na láhve
-20%
1 varianta
Od 22,20 Kč bez DPH
Krabice na víno se separační mřížkou
-20%
2 varianty
Od 20,10 Kč bez DPH
Hnědé poštovní krabice RAJAPOST na 2 láhve
-25%
1 varianta
Od 28,70 Kč bez DPH