Mezinárodní skupiny RAJA působí na trhu již 65 let v 18 zemích Evropy. Je evropskou jedničkou v oblasti obalových materiálů a strojů. K zákazníkům společnosti se řadí široký okruh firem z nejrůznějších sfér podnikání – od drobných podnikatelů přes středně velké podniky až po nadnárodní společnosti.

Do marketingového týmu hledáme:

Marketing & Communication Specialist pro CZ/SK

Náplň práce:

  • Tvorba tiskových materiálů v české a částečně i slovenské verzi
  • Překlady a korektury textů
  • Optimalizace textů produktů v CRM systému a na webu
  • Analýza a kalkulace cen produktů pro CZ a SK
  • Plánování multi-channel prodejních akcí
  • Dokumentace, analýza a zpracování dat z CRM systému
  • Podpora produktového školení a tvorba prezentací
  • Koordinace PR a správa profilů na sociálních sítích

Požadavky:

  • SŠ/VŠ (ekonomika/marketing/komunikace), bereme také čerstvé absolventy
  • Praxe 2 roky na obdobné pozici výhodou nikoliv podmínkou
  • Kreativní a aktivní přístup
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka, slovenský jazyk výhodou
  • Velmi dobré znalosti balíčku MS Office – především Excel, Power Point
  • Preciznost , zodpovědnost, smysl pro detail a dodržování termínů
  • Proaktivita a pozitivní postoj

Nabízíme:

  • zajímavou práci v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti
  • Fixní mzdu + roční bonus
  • Firemní benefity ( 25 dní dovolené, sick days, příspěvek na stravování, benefit card, teambuildingové akce, vzdělávací kurzy)
  • Místo výkonu práce: Nupaky (Praha – Východ) / doprava ze stanice metra Opatov zajištěn

Nástup možný ihned

Vaše CV pošlete na:

sseidlova@rajapack.cz

Pracovnice obchodního oddělení, resp. zákaznického servisu pro CZ / SK

  • Rozvoj obchodního potenciálu u stávajících a nových CZ / SK zákazníků
  • Zadávání objednávek a zpracování požadavků zákazníka do systému
  • Prodej stávajícím zákazníkům (ne akvizice nových zákazníků)
  • Telefonické poradenství
  • Cenové nabídky a kalkulace

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe v obchodě výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Profesionální vystupování, komunikativnost, logické myšlení
  • Loajalita, flexibilita, zodpovědnost, vlastnosti týmového hráče
  • Schopnost přizpůsobit se pracovnímu prostředí
  • Znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • HPP
  • Fixní plat + měsíční bonusy
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Týmové akce
  • Multi sport karta
  • Jazykové kurzy
  • Zdravé středy – snídaně na účet firmy
  • Místo výkonu práce: Nupaky (Praha – Východ)

mmichalcikova@rajapack.cz