800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Hedvábný papír

Nechte hedvábný papír podtrhnout a balicí papír chránit produkty v obalech!

Hedvábný papír je synonymem pro reprezentativní a estetické balení různorodého spotřebního zboží. Kvalitní zboží si zaslouží odpovídající prezentaci. A to nejen v případě dárkového balení.

Jestliže prodáváte oděvy, obuv, kabelky, peněženky, šperky nebo jiné módní doplňky v kamenném obchodě či přes e-shop, zvolte pro jejich balení hedvábný papír. Tento jednoduchý krok přemění obyčejný balíček v nápadité a luxusní balení, které zákazníky okamžitě upoutá.

Hedvábný papír, často nazývaný také balicí hedvábí, je tou nejlepší volbou. Je ekologický, všestranný a můžete ho využít i pro obalování lahví vína, šampaňského, lihovin, jako elegantní separátor v krabicích s porcelánem nebo sklem, pro obalení květin v květinářství nebo pro kreativní účely. Efektivně chrání zboží před poškrábáním. Nebarví a neobsahuje chlór ani kyseliny.

  • Pokud potřebujete balit větší produkty či zboží různých velikostí, vyberte si výhodné balení hedvábného papíru v roli.
  • Chcete ušetřit čas a balíte produkty konkrétních rozměrů? Využijte bílý i přírodní hedvábný papír prodávaný v arších odpovídající velikosti.

RAJA tip: Využijte krásu barevného hedvábného papíru při balení dárků. Nabízíme rozsáhlý sortiment atraktivních barev – od citronově žluté, přes mechově zelenou a fuchsiovou, až po meruňkovou a zlatou. Barevný papír je vhodný k ovinu, prokládání i jako výplň krabic. Ušlechtilý vzhled hedvábného papíru zvýší atraktivitu kompletního dárkového balení i výrobku samotného.

Jako alternativu pro balení různorodého zboží a výplň dárkových balíčků či standardních zásilek můžete využít i klasický balicí papír v arších nebo ekonomicky výhodný, mačkaný fixační papír.

Pokud chcete zvýraznit estetiku balíčků, jistě oceníte oblíbenou barevnou výplň SizzlePak, která poskytuje praktické a vizuálně příjemné vyplnění dárkových kazet nebo košů obsahujících křehké předměty. Má specifický tvar (jedná se o harmonikově skládané papírové proužky), který efektivně tlumí nárazy. Díky tomuto absorpčnímu efektu budou vaše výrobky účinně fixovány a chráněny vůči poškození při skladování i přepravě.

7 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti