800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Dárkový balicí papír, celofán

Dárkový balicí papír a celofán pro ozdobné balení malých i velkých dárků a dárkových košů!

U předního specialisty na obalový materiál RAJA najdete kompletní škálu balicích papírů, včetně průhledných fólií. Vybrané osvědčené designy a barevné kombinace dárkových fólií a papírů jsou ideální pro estetické zabalení jakýchkoliv dárků, ať už malých suvenýrů, nebo okázalých dárkových košů.

Naše cenově dostupné celofány a fólie, stejně jako ozdobné papíry, jsou ideální volbou pro efektivní balení dárkových předmětů pro maloobchod i firemní potřeby. Pomůžeme vám okouzlit vaše zákazníky nebo obchodní partnery profesionálně zabalenými produkty v moderním hávu.

Klasický kraftový papír nabízíme v rolích v několika atraktivních barvách včetně zlaté a stříbrné.

Tento oblíbený ekologický materiál se vyznačuje vysokou pevností a odolností vůči průrazu. Nejenže dodá jakémukoliv dárkovému balíčku elegantní vzhled, ale navíc ho efektivně ochrání.

Alternativou k jednobarevné klasice jsou lesklé balicí papíry a papíry s potiskem. V našem e-shopu najdete jak elegantní vzory s převahou černé nebo zlaté barvy, tak veselé barevné kombinace. Jistě oceníte vysoký návin v rolích (25–100 metrů).

Chcete-li estetiku dárkových balíčků pozvednou na tu nejvyšší úroveň a zaručeně s nimi oslnit, sáhněte po luxusních papírech a fóliích. Vybírat můžete z mnoha variant a mezi ty nejoblíbenější patří:

  • Oboustranný balicí papír umožňuje vysokou kreativitu a experimentování při balení.
  • Dekorativní papír s perleťovým efektem v pastelových barvách najde uplatnění především u dárků určených pro ženy a děti.
  • Metalická dárková fólie alias celofán, známý též jako tatrafan, se vyznačuje mimořádným leskem. Využijete ho nejen při balení, ale i v rámci dekorace kamenné prodejny. Zaručeně přitáhne pozornost k vaší výloze i prezentovanému zboží.

RAJA tip: Nechte promluvit samotnou výjimečnost balených produktů a sáhněte při balení po léty osvědčeném celofánu. Tato průhledná odolná fólie se netrhá a díky vysoké pevnosti chrání obsah balíčků či dárkových košů. Celofán v roli se hodí především pro dárkové balení dekoračních předmětů, kosmetiky, pochutin či lahví vína.

A aby bylo vaše balení co nejpohodlnější, nabízíme vám také profesionální řezačky a odvíječe, které usnadní měření a přesné řezání papíru.

14 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti