800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
2
Pokračovat v nákupu

Dárkový balicí papír, celofán

Dárkový balicí papír a celofán pro ozdobné balení malých i velkých dárků a dárkových košů!

  • Pro vkusné balení využijte oboustranný luxusní balící papír v černostříbrné či červenozlaté kombinaci a dalších barvách. Tento papír se vyznačuje vysokou kvalitou díky kraftovému papíru. V sortimentu najdete také další dárkové papíry pro balení dárků v elegantních motivech s pestrobarevnými proužky, balící papír s dětskými motivy, dárkový papír velvet CHIC v barokním vzoru a další.

    Barevný dekorační papír najdete v barvách jako je bílá, červená, hnědá či v tlumeném tónu modré a čokoládové. Ozdobný papír a jeho nejprodávanější role je v nabídce ve stříbrné a zlaté barvě či v pestré růžové, tyrkysové a jíné. S měřením a řezáním papíru vám pomohou naše řezačky a odvíječe.

Pro balení drobných produktů doporučujeme papírové nebo celofánové sáčky. Dárkový celofánový sáček disponuje zpevněným křížovým dnem z kartonu. Celofány a fólie jsou stejně jako ozdobné papíry ideální pro rychlé a levné balení dárkových artiklů na prodejně i ve firmě. Cena role celofánu po 120 m již od 382 Kč! Praha, Brno, Olomouc? Dodáme je Vám do 2-3 dnů po celé ČR!

14 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti