Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,8/5
Hodnocení zákazníků
2
Pokračovat v nákupu

Antistatické sáčky a fólie

Antistatické sáčky a fólie pro staticky citlivé součástky a zboží!

V eshopu Raja naleznete esd sáčky pro ochranu menších křehkých výrobků, ale také antistatické bublinkové fólie pro ochranu a obalení objemnějších předmětů:

  • Antistatický sáček spolehlivě ochrání Vaše drobné elektrostaticky choulostivé produkty před poškozením či zničením z důvodu vzniku statické elekřiny. Tyto typy balení elektroniky poskytují nejen zabezpečení vůči elektrickému náboji, ale také ochrana před otřesy a nepříznivými vibračními vlivy.
  • Antistatická bublinková fólie je ideální pro základní desky, procesory, adaptéry, mechaniky, paměťové karty, lékařské přístroje či jiné dlouhé komponenty.
  • Pro signalizaci elektrostaticky citlivých výrobků doporučujeme žluté antistatické etiketys varovnými texty ve 4 jazycích (AJ, FJ, NJ a nizozemština). Tyto antistatické štítky jsou rovněž k dostání v naší nabídce.
  • Pro standardní ochranu výrobků vůči napětí, kde není nutná dodatečná nárazuvzdorná ochrana jako např. odolné elektronické součástky, kabely atd., využijte klasické antistatické sáčky.

3 výsledky
Třídit dle: Relevantnosti