800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Fólie na nábytek

Fólie na nábytek pro zachování čistoty Vašich skříní, pohovek, matrací...

Realizujete stěhování, malování, renovační či sanační práce ve Vaší firmě či na zakázku? Pak si objednejte fólie na nábytek ze sortimentu Raja, který bezpečně ochrání veškeré bytové zařízení vůči znečištění i vlhkosti:

  • Paletová ochranná fólie 150x150 cm o tloušťce 25 mikronů je ideální pro zakrytí lehkých menších předmětů jako jsou např. židle, stoly, lampy, police. Pro křesla, botníky a další středně těžké zařízení využijte kvalitu 45 mikronů.
  • Chcete-li obalit těžší až obzvláště těžký nábytek, ke kterým řádíme pohovky, rošty, komody, válendy, skříně a jiné objemnější produkty, pak využijte ochranné fólie z LDPE o síle materiálu 80 (pro středně těžké předměty) až 150 mikronů (v případě velmi těžkých věcí).
  • Tyto nejen malířské ochranné fólie v rolích jsou často využívány také jako krycí plachty na postele, jako levné řešení pro zakrytí zahradního nábytku, ve výrobních halách na zahalení strojů, na stavbách i v dílnách na náčiní atd.
  • Chystáte-li renovaci, malování či jiné kreativní činnosti, které by mohli zašpinit Váš nábytek, podlahu, koberec či jiné vybavení interiéru, pak jsou zakryvací fólie na malování tím pravým řešením.

1 výsledek
Třídit dle: Relevantnosti