800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
5
Pokračovat v nákupu

Kulatý tubus na výkresy

Tubus na výkresy z kvalitního kartonu či plastu!

Seznamte se s nezbytnými pomocníky pro každého architekta, designéra, umělce i studenta – tubusy na výkresy. Jsou vytvořené tak, aby chránily vaše nejcennější práce nebo firemní zásilky. Zajišťují bezpečný přenos nebo archivaci rozmanitých děl a dokumentů.

Papírové tubusy na výkresy byly navrženy, aby výkresy, plakáty, kalendáře či diplomy vždy dorazily do cíle v bezchybném stavu – v jakém jste je odeslali. Jsou vyrobeny z vysoce odolného vinutého kartonu s vnější kraftovou vrstvou, která efektivně odolává přelomení, vlhkosti a mechanickému tlaku.

Náš sortiment pokrývá více než 30 rozměrů, takže bez ohledu na to, zda potřebujete tubus na výkresy A3, přepravit výkres formátu A4 nebo zaslat monumentální plakát A0, máme pro vás ideální řešení. A díky praktickému zásuvnému víčku z obou stran je manipulace s tubusem snadná a rychlá.

Proč si vybrat RAJA tubusy výkresy?

1. Maximální ochrana: Pevná konstrukce z vinutého kartonu nebo plastu chrání vaše práce či produkty před poškozením, vlhkostí a tlakem.

2. Univerzálnost: Díky široké nabídce rozměrů snadno najdete ideální tubus pro každý typ dokumentu – od A4 po A0.

3. Uživatelský komfort: Zásuvná víčka na obou koncích tubusu zajišťují snadnou manipulaci a rychlý přístup k obsahu.

4. Estetický vzhled: Elegantní design a možnost výběru mezi klasickým hnědým a elegantním bílým kartonem se hodí do každého profesionálního prostředí.

5. Dlouhodobá udržitelnost: Odolné materiály zaručují, že tubus můžete používat opakovaně, což šetří vaše prostředky i životní prostředí.

Nákup tubusu na výkresy je investicí do bezpečí a zachování kvality vašich děl či zásilek. Ať už potřebujete bezpečně přenášet své projekty, hledáte spolehlivé řešení pro jejich archivaci, nebo potřebujete doručit vašim zákazníkům specifické zboží bez rizika poškození, papírové tubusy z RAJA e-shopu splní vaše očekávání na 100 %.

2 výsledky
Třídit dle: Relevantnosti