Urychlete balení s jedinečným odvíječem pásky

4 min čtení 28 března 2024

Znáte to, když vysypete půlku kancelářských potřeb a zničíte čerstvě zabalený balíček jen proto, že jste se snažili rozmotat neposlušný kousek lepicí pásky? Proč si komplikovat život těmito peripetiemi, když existují šikovné odvíječe pásky? Tato jednoduchá pomůcka vám ušetří nervy, čas i balení.

Co se změní, když začnete používat odvíječ pásky?

  • ušetříte čas a rychleji zabalíte zásilky
  • už žádné hledání začátku pásky nebo nevděčné odvíjení pásky zuby
  • páska se odstřihne rovnoměrně a bez střapců
  • nebudete potřebovat nůžky ani nůž
  • dlouhé proužky pásky se nezamotávají
  • přestanete plýtvat
  • ergonomický dizajn zabezpečí pohodlné odvíjení
  • přenosné varianty si můžete vzít kamkoliv s sebou

Pojďme si projít typy odvíječů a jejich hlavní výhody.

Stolní odvíječe představují efektivní partnery

Stolní odvíječe drží pevně na místě díky robustní konstrukci a protiskluzovému zatížení. Stačí jemně zatáhnout za konec a páska se na vestavěném noži automaticky a čistě přestřihne, jak potřebujete. Nůžky a trápení s hledáním konce pásky můžete odložit stranou. A na pracovní ploše nebudete mít žádný nepořádek od ustřižených kousků.

V naší nabídce najdete řadu stolních odvíječů pro různé šířky lepicích a balicích pásek – od 25 mm do 50 mm. Některé umožňují současné odvíjení několika pásek najednou, například jedné 50mm pásky nebo dvou 25mm pásek. Zákazníci si oblíbili také model Tesa, který se používá pro pásky (18 nebo 25 mm) bez dutinky.

Pokud máte balení nad hlavou, doporučujeme zvolit mechanický odvíječ vybavený automatickým řezacím mechanismem. Ten se ovládá jednoduchou ruční pákou. Možná jste to nevěděli, ale existuje také stolní odvíjecí stroj na navlhčení pásky, který pásku nejen odstřihne, ale také navlhčí. Díky tomu dokonale přilne k povrchu a neodlepuje se.

stolní odvíječ

 

Ruční odvíječe pásky máte vždy po ruce

Nepotřebujete balit velké množství? Pro příležitostné balení zásilek nebo opravy obalů oceníte praktické přenosné ruční odvíječe pásky. Díky kompaktním rozměrům se vejdou i do tašky nebo přihrádky v autě, takže budete mít pásku vždy po ruce.

V terénu nikdy nevíte, co se stane. Protože chceme vyjít vstříc všem zákazníkům, najdete u nás varianty pro různé rozměry pásek – úzké 25 mm pásky, klasické 50 mm nebo extra široké 75 mm.

Pokud jste zvyklí trávit nad balením delší dobu, jistě si oblíbíte ergonomickou rukojeť. S ní nebudou mít žádné mozoly šanci. Některé modely mají dokonce brzdu role pro požadované napnutí pásky nebo bezpečnostní zasouvací čepel, abyste se nepořezali.

 

Kdo by měl mít po ruce odvíječ pásky?

Profesionální baliči, pracovníci logistiky a skladů, e-shopy a kamioňáci pravděpodobně již dávno znají výhody těchto vychytávek. Užitečné jsou však také pro živnostníky, majitele menších firem či kurýry, kteří musí denně vyřizovat velké množství zásilek.

Pokud nechcete ztrácet čas, nervy a peníze kvůli plýtvání páskou, využijte pomoc odvíječe pásky. Díky němu půjde práce jako po másle.

nejlepší témata