800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Stahovací pásky

Stahovací pásky a dráty pro uzavření a svázání Vašich sáčků, kabelů atd.!

Kabelové pásky a kovové dráty Vám jsou tím nejrychlejším řešením pro bezproblémové uzavření igelitových sáčků, pytů, rozvodových vodičů, lišt, lanek, šňůr a dalšího zboží během několik sekund:

 • Pro rychlé a jednoduché uzavření sáčků, trubek či kabelových tras je ideální samovázací stahovací páska.
 • Prostř. této vázací pásky na kabely a vodiče Vaše produkty nejen přehledně svážete do ucelených svazků, ale prostř. různých barev navíc svazované výrobky přehledně třídíte a následně rozpoznáte.
 • Pro uchycení různých visaček a etiket či svázání menších sáčků doporučujeme úzké plastové pásky.
 • Vázací páska v kombinaci s vazačem je ideální pro bleskové svázání pytlů a pytlíků obratem ruky. Stahovací pásek ovinete kolem hrdla pytle, očka pásky zaháknete do háčku vazače a stáhnete.
 • Kovové drátky a stahovací pásky na kabely, sáčky a jiné materiály slouží pro jednorázové či opakované použití.
Všechny výrobky se vyznačují ultra snadným použitím a velmi výhodnou cenou. Své užití nachází nejen v elektrotechnickém průmyslu, ve výrobě a dalších průmyslových sektorech, ale i v každém IT oddělení a kanceláři.

 • Jaké jsou hlavní výhody samovázacích stahovacích pásek při uzavírání igelitových sáčků, kabelů a trubek?

  Samovázací stahovací pásky nabízejí rychlé a bezproblémové uzavření igelitových sáčků, kabelů a trubek. Jejich jednoduchost použití umožňuje efektivní svazování a uzavírání, což šetří čas a zvyšuje praktičnost v průmyslových i kancelářských prostředích. Díky flexibilitě a spolehlivosti jsou ideálním řešením pro různé potřeby balení a organizace materiálů.

 • Jak může kombinace barevných variant vázacích pásek pomoci při třídění a identifikaci svázaného zboží?

  Kombinace barevných variant vázacích pásek výrazně usnadňuje třídění a identifikaci svázaného zboží. Různé barvy umožňují intuitivní a vizuální rozlišení mezi různými skupinami produktů nebo kategoriemi, což zvyšuje efektivitu skladování. Tímto způsobem lze rychle a přesně identifikovat potřebné zboží, což přispívá k organizaci a optimalizaci skladovacích procesů v různých průmyslových a kancelářských prostředích.

 • Proč jsou úzké plastové pásky doporučovány pro uchycení visaček, etiket a svázání menších sáčků?

  Úzké plastové pásky jsou doporučovány pro uchycení visaček, etiket a svázání menších sáčků díky své flexibilitě a jemné konstrukci. Jejich tenký profil umožňuje pevné, ale šetrné svazování, což je ideální pro zachování integriti a estetiky menších předmětů. Tato pružnost umožňuje také snadné uchycení etiket a visaček bez rizika poškození materiálu, což je klíčové zejména při manipulaci s citlivými či drobnými produkty.

 • Jak funguje proces bleskového svázání pytlů pomocí vázací pásky a vazače, a proč se tento postup doporučuje pro rychlou manipulaci?

  Proces bleskového svázání pytlů s využitím vázací pásky a vazače je rychlý a efektivní. Stačí ovinout pásku kolem hrdla pytle a zaháknout její očko do vazače, kterým je rychle stáhneme. Tato metoda umožňuje okamžité a bezpečné uzavření pytlů obratem ruky, což výrazně zrychluje manipulaci s materiály. Doporučuje se pro situace, kde je potřeba rychle a spolehlivě uzavřít pytle, což je často klíčové v průmyslových a logistických prostředích.

6 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti