5 nápadů na design firemních pásek: takhle se odlišíte od konkurence!

3 min čtení 19 února 2024

Mezi oblíbené offline marketingové nástroje patří potištěné lepicí pásky. Proč? Jsou skvělým způsobem propagace, mohou zvýšit povědomí o značce a také vzbudit větší důvěru spotřebitelů.

Chcete své zákazníky informovat o právě probíhající akci nebo události? Skvělou metodou jsou lepicí pásky s vlastním potiskem. Zákazníci budou brát váš balíček osobněji a lépe si zapamatují vaši značku.

Bude to pro vás však navíc finančně výhodné. Pokud se rozhodnete pro potištěné lepicí pásky, nemusíte utrácet další peníze za tisk větších krabic nebo obalů.

Buďte nepřehlédnutelní

Proč se neodlišit od konkurence, pokud to jde? Jednoduché bílé nebo klasické hnědé pásky mohou zdobit prvky vaší značky. Vystupte z davu a popřemýšlejte o firemních páskách s potiskem. Využijte svou kreativitu a nechte si vyrobit pásky v souladu s vizuální identitou vaší značky.

Věděli jste, že: K výrobě firemních pásek lze použít i nehořlavý nátěr? Z hlediska bezpečnosti je tato vlastnost více než vítaná.

Lepící páska s potiskem

 

Lepicí pásky s potiskem a barvy

Pokud si necháváte zhotovit vlastní potisk, nezapomeňte myslet na barevný kontrast. Doporučujeme upřednostnit barvy vaší společnosti, aby si je zákazníci snadno zapamatovali a vždy si je spojili s vaší firmou. Zaměřte se na barevný kontrast. Tmavší barvy na světlém pozadí více vyniknou a mohou zaujmout na první pohled.

Praktický tip: Na firemní pásku nemusíte dávat mnoho textu, ani se to nedoporučuje. Nezapomeňte však uvést logo společnosti a pointu – například název akce, na kterou se zákazníci mohou těšit. V každém případě by písmo mělo být dobře čitelné. 

Přidejte jedinečný prvek

Nezůstávejte pouze u loga. Zahrňte do firemních pásek i jedinečné prvky, které vás odliší od konkurence. Co si však pod těmito prvky představit? Může se jednat o telefonní číslo, webovou stránku, sociální sítě nebo QR kód. Takové prvky vám usnadní kontakt a také vyzvou zákazníky, aby vás vyhledali jiným způsobem.

Připojte na pásky přání

Své zákazníky můžete potěšit také tím, že na firemní pásku napíšete poděkování. Zvolte k tomu vhodné barvy. Pokud například posíláte vánoční přání, zvolte červenou nebo zlatou, na Valentýna růžovou a na Velikonoce pastelové barvy. Záleží také na tom, jaký sortiment prodáváte.

Krabice na míru

Doplňte vlastní potištěné lepicí pásky o krabice na míru. Ty lze vyrobit v různých velikostech, tvarech nebo s různými motivy, vše na základě vašich vlastních preferencí. Zamyslete se nad tím, jak se krabice otevírá. Zákazníci si toho všimnou, a pokud zvolíte něco kreativního, ocení to. Rádi vám s tím pomůžeme, stačí nás kontaktovat.

nejlepší témata