800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Samolepící obálky

Pevné samolepící obálky RAJA s ochranou vůči zalomení!

Prozkoumejte širokou nabídku odolných a cenově dostupných kartových obálek. Naše obálky, vybavené samolepicím uzávěrem s ochranným proužkem, poskytují pevné a spolehlivé uzavření, ať už se jedná o kartonové obálky či obálky vyrobené z hladké lepenky.

Tyto transportní obálky využijete nejen k zasílání cenných dokumentů, ale i k ochraně při přepravě široké škály drobného zboží: od časopisů, knih, skript, kalendářů či prospektů, až po drobné zboží v podobě DVD, CD, bižuterie, elektroniky či dárkových předmětů.

Obálky z hladké lepenky se navíc vyznačují nízkou hmotností, což přispívá k redukci nákladů na poštovné. Stačí zvolit ideální typ a formát.

  • Klasické hnědé zásilkové obálky z hladké lepenky RAJA jsou univerzálním pomocníkem při zasílání drobných produktů, tiskovin a dokumentů. Jsou lehké, ekonomické, praktické a přírodní – vyrobeny ze 100 % dřevěných vláken. Díky otvoru na delší straně je vkládání a vyjímání zasílaných dokumentů či produktů otázkou vteřin.
  • Zásilkové obálky z odolné hladké lepenky Lightbag plus efektivně ochrání vaše produkty nejen před zalomením, ale díky samolepicímu uzávěru s nimi zabalíte zboží raz dva. Mají vysokou plošnou hmotnost a díky nastavitelné výšce se přizpůsobí rozměrům dokumentů či zboží až do tloušťky 20 mm. Na výběr máte z klasické přírodní barvy, nebo elegantního bílého provedení.
  • Pro zásilky, které vyžadují vyšší stupeň ochrany proti ohybu, doporučujeme samolepicí kartonové obálky s variabilní výškou do 25 mm. Pyšní se mimořádnou pevností a zajišťují vynikající ochranu proti poškození způsobeném přelomením.

V RAJA nabídce naleznete recyklovatelné samolepicí obálky v různých velikostech tak, aby vyhovovaly všestranným potřebám. Přesvědčte se o kvalitě a praktičnosti našich produktů, které jsou ideální volbou pro bezpečnou a efektivní přepravu kompletního sortimentu zásilek.

Jakožto přední evropský dodavatel obalového zboží vám ručíme za skladovou dostupnost, rychlé dodání po celé České republice a v neposlední řadě vždy výhodné ceny.

6 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti